Dušan nosi krunu u Zvečan

Datum objave: 24.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Dušan Vukosavljević iz Zvečana bio je MVP Crvenog turnira odigranog na terenima TK Kraljevo, pošto je sakupio 26 poena! U plavom timu uz Dušana su bili i Vuk Mitrović iz Jedinstva, Teodora Glušac, Svetozar Remović iz Vršca i Dušan Vukosavljević.

Suprotstavili su im se u crvenom timu Njegoš Pešić iz Sivca, Andrej Urošević iz Mladosti, Boris Vranić iz Top tenisa, kao i dvojac iz Slavije Luka Ralević i Jakov Jovanović.

Iva i Petar vladari Ćuprije

Datum objave: 23.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Iva Kolev iz Slavije i Petar Trapavica iz Premiuma pobednici su turnira prve kategoriji do 14 godina u Ćupriji, u organizaciji TK Slavija.

Iva Kolev kao prva kosturašica pobedila je u finalu Taru Marković (3) iz Profesionala 6:1, 6:2. U konkurenciji dečaka Petar (2) je bio bolji od Jovana Panića (7) iz Meč pointa 6:1, 6:1.

Ninina je Vojvodina

Nina Bokan iz subotičkog Spartaka osvojila je Regionalno prvenstvo Vojvodine do 16 godina, koje igrano na terenima TK Sivac. Nina je kao prva kosturašica u finalu bila bolja od Sofije Mejić, klupske drugarice 6:1, 6:0.

Milan voli Kraljevo

Milan Prodanović, član Sport maksa, osvojio je trofej u Kraljevu na turniru 3. kategorije do 16 godina u organizaciji TK Top tenis. Milan je sakupio 60 bodova, 15 više od Luke Jovanovića iz Požarevca, Bogdana Milićevića iz Prosporta, Nikole Markovića iz Top tenisa i Andreja Pajkića iz Slavije.

Radoševiću prija Srem

Aljoša Radošević iz Vojvodine pobednik je turnira 3. kategorije u konkurenciji dečaka do 12 godina u Sremskoj Mitrovici u organizaciji TK Sava. Aljoša je bio bolji u finalu od Relje Lazića iz Galeba 7:5, 6:4.

Olgin je Haron

Datum objave: 22.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Olga Matić trijumfovala je u konkurenciji devojaka do 16 godina na turniru 3. kategorije odigranom u Beogradu na terenima TK Haron. Drugo mesto podelile su Ana Jurišić, Je Runjang, Lara Cvijić i Sofija Šarac.

Objavljen kalendar TSS za maj i jun

Konkurs za organizaciju turnira pod pokroviteljstvom Teniskog saveza Srbije za maj i jun je završen. Takmičarski odbor TSS obavio je kalendar takmičenja za dva naredna meseca.

Leon ide očevim stopama

Leon Zimonjić iz Prosporta, sin proslavljenog reprezentativca Srbije Nenada Zimonjića,osvojio je turnir 3. kategorije do 16 godina na terenima OTK u Beogradu. Leon je u jakoj konkurenciji sakupio 60 bodova, a iza sebe je sa 45 ostavio Jovana Krivokapića iz OTK, Karola Verbiča iz Gazele, Masimilijana Zontu iz Premiuma, Koj Marka MC iz partizana i Stefana Markova iz TA Elite.

Matejin novi masters

Mateja Ognjenović član Asa iz vrnjačke Banje bio je najbolji na turniru 3. kategorije u Beogradu na terenima TK Matsers u konkurenciji do 12 godina. Sa 40 bodova bio je ispred Matiasa Petijevića iz TA Tipsarević i Uroša Martinovića iz Partizana, koji su sakupili po 30.

Vasilije uzeo krunu

Vasilije Lazarević iz Takova briljirao je na turniru 3. kategorije u Beogradu na terenima TK Dril u konkurenciji dečaka do 12 godina. Ostavio je iza sebe Filipa Popadića iz TA Tipsarević, Stefana Krivokuću iz Klasiksa i Andreja Glišovića iz TA Tipsarević.