Datum objave: 26.07.2024. // Kategorija: Domaća scena

GRAND PRIX NIŠ TK RADNIČKI

27.07. OP GORNJI MILANOVAC TK TAKOVO

OP GORNJI MILANOVAC TK TAKOVO

Tenis 10S GP u Nišu

Niški Radnički za vikend je domaćin novog izdanja Grand prix serije Tenis 10S turnira Teniskog saveza Srbije. U Nišu pod bedemima tvrđave zaigraće najmlađi na Zelenom, Narandžastom i Crvenom nivou.

Takmičenje u subotu počinje u 9 časova, kada će na terena Zeleni i Narandžasti nivo, a za Crveni je rezervisan početak u 13 časova. Crveni je i jedini nivo za koji može da se prijavi do sat vremena pred početak takmičenja.

27.07. OP KRAGUJEVCA TK TOP SPIN 14 GOD

OP KRAGUJEVCA TK TOP SPIN 14 GOD

Pojedinačno senirosko u avgustu

Datum objave: 24.07.2024. // Kategorija: Domaća scena
Državno seniorsko pojedinačno prvenstvo Srbije u obe konkurencije na programu je od 14. do 18 avgusta 2024. godine! Domaćin prvenstva je Teniski klub Partizan.

Obuka za nove sudije

Teniski savez Srbije organizuje Kurs za užestručno osposobljavanje teniskih sudija u Nišu od 24.do 27. oktobra 2024. godine.

Teme:
- Pravila tenisa i takmičenja
- Sudijske procedure
- Obuka za turnire najmlađih
- Osnove suđenja kao linijski sudija i sudija u stolici

Kandidati koji uspešno završe Kurs stiču B licencu TSS.

Prijavite se i postanite deo našeg tima!

Ograničenja:
- Punoletnost
- Završena srednja škola
- Bez sukoba interesa

Više informacija možete dobiti preko LINKA ZA PRIJAVU KURSA.

Ognjenu seniorski TSS tour

Datum objave: 22.07.2024. // Kategorija: Domaća scena
Ognjen Pavlović (4) iz Požarevca slavio je na seniorskom turniru 1. kategorije, TSS tour na terenima TK Vojvodina u Novom Sadu. Ognjen je u finalu bio bolji od Nemanje Stokanovića (3) iz Crvene zvezde 6:4, 4:6, 6:0. Do polufinala su stigli Nikola Radišić(7) iz TA Elit i Miloš Vučković iz Palića.

Jovana i Isabela slavile

Dva turnira 3. kategorije do 16 godina za devojčice odigrana su na terenima TK Lokomotiva u Beogradu. Na jednom je slavila Jovana Ilić iz Tipsarevića, koja je sakupila 140 bodova, ispred Ane Božilović iz harona i Milene Brđanin iz Top tenisa, koje su osvojile po 105. Na drugom trijumfovala je Hao Jo Isabela Pang iz Tenis parka, takođe sa 140 poena, ispred Sofije Vuković iz Klasiksa i Đurđe Erić iz Prosporta sa po 105 poena.

Strahinji, Jovanu i Uglješi sve počasti

Odigrana su tri turnira 3. kategorije do 16 godina. Dva u Beogradu, na terenima Setneta i Harona i Memorijal Neša Ćirovića u Kraljevu na terenima Top tenisa. Trijumfe su odneli Starhinja Vučenović u svom klubu, Setnetu, Jovan Panić na Haronu i Uglješa Sofrenović iz TA Elit u Kraljevu.

Strahinja je sakupio 140 bodova i završio takmičenje ispred Jaksinga Liua iz Dinama, Đorđija Bursaća iz Gazele i tandema OTK Beograda Jvana i Krsta Krivokapića, koji su na konto upisali po 105. Uglješa je sa 60 poena bio ispred kvarteta Luka Pantelić iz Kruševca, Luka Jovanović iz Požarevca, Pavle Petaković iz Takova i Kris Blkehšmit iz TSK, koji je osvojio po 45.