Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Markov Top tenis

Datum objave: 15.04.2024. // Kategorija: Domaća scena

Turnir 3. kategorije do 12 godina na terenima TK Top tenis u Kraljevu osvojio je Marko Andrić iz TK Radnički. Drugo mesto pripalo je Viktoru Stakiću iz TA Tipservić i Tadiji Ristiću Top tenisa.

REZULTATI

TABELA

Laketićev je Forhend

Talentovani Nikola Laketić iz Meč pointa trijumfovao je turniru 3. kategorije održanom na TK Forhend u Beogradu, za uzrast do 14 godina. Drugi je bio Đorđe Adamović iz , a treći Petar Popović, obojica iz Klasiksa, i Veljko Gligorov iz Forhenda.

Radićev Masters

Dečaci do 14 godina odigrali su turnir 3. kategorije na terenima TK Masters u Beogradu. Trijumfovao je Nikola Radić iz OTK sa 60 bodova, ispred Alekse Svičevića iz TK Meč igraj, Stefana Milisavljevića iz Crvene zvezde i klupskog druga Gvozdena Rnjka, koji su sakupili po 45 poena.

Hani prija Dril

Hana Stanković iz Crvene zvezde pobednica je turnira 3. kategorije do 14 godina na terenima TK Dril. Hana je sakupila 60 bodova i ostavila je iza sebe Nataliju Antić iz Premijuma, Tamaru Jocić i Nikolinu Popćirić iz TK Tisa-Bečej, koje su sakupile po 45.

Šegrt je pravi majstor

Zoran Šegrt, član Crvene zvezde slavio je na turniru 3. kategorije do 18 godina odigranm na terenima TK Haron u Beogradu. On je sakupio 60 bodova, ispred Samuila Čestovaljeva i Luke Mitrovića iz Partizana i klupskog druga Stefana Petrovića, koji su upisali po 45 poena.

Ognjen vlada Istokom

Ognjen Ristić, član Jagodinskog TK pobednik je regionalnog prvenstva TS Istočne Srbije do 16 godina, odigranog na terenima TK Kruševac. Ognjen je kao drugi nosilac savladao u finalu četvrtog kosturaša Luku Pantelića iz TK Kruševac 6.0, 6:1.
Treće mesto pripalo je polufinalistima Matiji Stojanoviću (1) iz TAŽ i Mihajlu Spasojeviću iz Slavije.

Narandžasti Sivac

Datum objave: 14.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Turnir za devojčice i dečake Narandžastog nivoa održan je na terenima TK Sivac. Kod devojčica su se takmičile u Crvenom timu Sara Sekulić iz Tise Bečej, Mina Heror iz partizana i Sara Tot iz Sivca, a u Plavoj Anastasija Krivošić, Anđela Jurišić i Danka Božović iz Sivca.

Kod dečaka u 1. grupi najbolji je bio Marko Đokić iz Crvene zvezde, dok je u drugoj grupi bez premca bio Sergej Njegoš Pešić član Sivca sa po 16 dobijenih gemova, s tim što Marko nije izgubio nijedan gem.

Milica i Luka pokorili Šid

Milica Puzić iz Vojvodine i Luka Šarćev iz Tisa-Bečeja bili su najbolji na turniru 3. kategorije do 12 godina održanom na terenima TK SOl-Šid 2022. Milica je u finalu bila bolja od Lene Kukić iz Meridiane 6:3, 4:6, 10:7.

U konkurenciji dečaka Luka je u finalu savladao Aleksu Stevića iz Meridijane 6:2, 6:4.

13.04. PRVENSTVO ISTOČNE SRBIJE DO 16 GODINA

Datum objave: 12.04.2024. // Kategorija: Domaća scena

PRVENSTVO ISTOČNE SRBIJE 16 GOD

Kalendar takmičenja TSS za maj i jun

Datum objave: 11.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Završen je konkurs za domaćine turnira u organizaaciji Teniskog saveza Srbije za maj i jun 2024. godine. Takmičarski odbor teniskog saveza Srbije doneo je zvaničan kalendar za period od dva meseca.