Natalija bez premca

Datum objave: 01.07.2024. // Kategorija: Domaća scena
Natalija Antić iz Premiuma osvojila je turnir 3. kategorije do 12 godina odigran na terenima TK Klasiks u Beogradu. Natalija (1) je u finalu bila bolja od Lare Lazić (2) iz Dinama 6:2, 6:0. Polufinalistkinje su bile Iris Ignjatić (5) iz Meridijane i Alis Kardosi iz Plejerzona.

Nataliji srpsko finale

Datum objave: 30.06.2024. // Kategorija: Međunarodna scena (ATP, WTA, juniori)
Natalija Senić (3) slavila je u sverspskom finalu na W15 ITF turniru u Kuršumlijskoj Banji, odigranom na terenima Ti-lajna. Natalija je u finalu bila bolja od Anje Stanković (2) 6:3, 6:2. Dubl kruna putuje u Slovačku, jer su najbolje bile Laura Cilekova i Natalija Krockova.

Prva titula za Vuka

Muški M15 ITF turnir  Plejer zone teniske akademije odigran je na terenima TK Crvena zvezda u Beogradu, a slavio je Vuk Rađenović, devetnaestogodišnjak, kome je ovo prva profesionalna kruna u karijeri. U finalu je bio bolji od Grka Joanisa Ksilasa 5:7, 6:4, 6:1. Do polufinala su stigli i Viktor Jović (8) i Dušan Obradović (6) iz Srbije.

Srbiju je predstavljalo 11 tenisera u glavnom žrebu, a kroz kvalifikacije je prošlo više od 20 naših mladih tenisera. U dublu su slavili Aleksandar Ljubojević i Dušan Obradović, koji su u finalu bili bolji od čilenske kombinacije Bankalari - Viljalon Valdes 6:7 (2), 7:5, 10:7.

Tani osvojio Viner

Datum objave: 30.06.2024. // Kategorija: Domaća scena
Tajler Tani iz Mastera slavio je protiv klupskog druga Rei Sakai u finalu turnira 3. kategorije do 12 godina odigranom na terenima TK Viner u Beogradu. Rezultat u finalu bio je 6:2, 6:1.

Drugi grand prix na Olimpu

Drugi turnir iz Grand prix serije Tenis 10S za Zeleni, Narandžasti i Crveni nivo na programu je za vikend na terenima TA Tipsarević na "Olimpu". Zeleni i Narandžasti nivo igraju oba dana turnira, a Crveni je na programu u subotu.

Prijave za Crveni nivo mogu da se obave na licu mesta do 11 časova, a početak takmičenja je zakazan za podne. U 12.30 časova startuje Zeleni nivo, a od 14 časova igraju devojčice Narandžastog nivoa.

U nedelju Zeleni i dečaci Narandžastog nivoa startuju od 9 časova. Oba dana imate priliku da se družite i sa prijateljima gran prix serije turnira iz Wolt Srbija.

Milica i Nikola šampioni države

Milica Ćapin iz Aradinovića i Nikola Jotić iz Topaka šampioni su Srbije do 12 godina! Državno prvenstvo odigrano je na terenima TA Todorović u Pirotu. Milica (4), je u finalu bila bolja od Anđele Šćopulović (3) iz Agrimesa 6:2, 6:2. Treće mesto osvojila je Aleka Kukrik (2) iz Setneta, koja je u duelu za bronzu savladala Anju Bajšanski (1) iz Kikinde 7:6(1), 6:1.

U konkurenciji dečaka Nikola Jotić (1) je u finalu bio bolji od Đure Kotura (2) iz inđijske Elite 6:2, 6:1. U meču za 3. mesto slavio je Neša Pavlović (5) iz Save, protiv Nikole Laketića (12) iz Meč pointa 4:6, 6:2, 12:10.