Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Anastasija i Novak seniorski šampioni Srbije 2023.

Datum objave: 09.07.2023. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Spartak iz Subotice održano je seniorsko pojedinčano Prvenstvo Srbije 2023.

U konkurenciji seniorki naslov šampiona ponela je Anastasija Arsić koja je u finalu savladala Taru Mihaljević 5:7, 6:2, 6:3. U polufinalu Anastasija je bila bolja od Vanje Vidanović 6:4, 6:1, dok je Tari meč bez borbe predala Simona Maksimović.

Kod seniora pobednički pehar osvojio je Novak Novaković koji je u finalu pobedio Kristijana Juhasa 7:5, 7:6(5). U polufinalu Novak je bio bolji od Saše Markovića 6:0, 6:4, dok je Kristijan savladao Adama Kovača 6:4, 6:1.

Žreb za muško seniorsko Ekipno prvenstvo Srbije

Datum objave: 07.07.2023. // Kategorija: Domaća scena
Žreb za muško seniorsko Ekipno prvenstvo Srbije održan je u prostorijama Teniskog saveza Srbije. Na izvlačenju je bilo 14 prijavljenih ekipa, a najinteresantniji je podatak da je moguć sudar večitih rivala u 2. kolu.

U 1. kolu su slobodni Crvena zvezda i Đukić, a ostali parovi su: Kruševac - Partizan, Slavija - Elit, Top Spin - Slavija, TAŽ - Plejerzon, Agrimes - Spartak i Dinamo - Meč point.

SGP OTVORENO PRVENSTVO KRALJEVA DO 14 GODINA 3. KATEGORIJA TK KRALJEVO, KRALJEVO

SGP OTVORENO PRVENSTVO KRALJEVA DO 14 GODINA  3. KATEGORIJA  TK KRALJEVO, KRALJEVO

Ekipno prvenstvo Srbije 2023. Seniorke

Žreb

Raspored

Završni turnir na programu je 8. i 9. jula 2023. na terenima TK Crvena zvezda.

Polufinala:

Dril - TAŽ ovde

Crvena zvezda - Player zone ovde

raspored seniorke ovde

Vidovdanski super 4 - žreb i raspored

Na terenima TK Kruševac održava se Vidovdanski turnir super 4 u konkurenciji dečaka do 12 godina.

Žreb ovde

Raspored mečeva 8. jul 2023. ovde

EKIPNO PRVENSTVO ZA SENIORKE 2023

Datum objave: 03.07.2023. // Kategorija: Domaća scena

Nina Tepić i Viktor Višnić pobednici Letnjeg Prvenstva Srbije do 12 godina

Na terenima TK Sloboda u Čačku održano je Letnje Prvenstvo Srbije 223. u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake.
Šampionski pehar kod devojčica osvojila je Nina Tepić koja je u finalu savladala Laru Miličić 7:5, 2:6, 6:3. U polufinalu Tepićeva je bila bolja od Jane Price 6:3, 6:2, dok je Miličićeva pobedila Nikolinu Popćirić 6:1, 7:5. U borbi za treće mesto Jana je savladala Nikolinu 7:6(2), 6:2.
Kod dečaka trijumfovao je Viktor Višnić pobedivši u finalu Igotra Perića 7:5, 6:3. U polufinalu Višnić je savladao Vukašina Dimitrijevića 6:2, 6:1, dok je Perić bio bolji od Jovana Panića 6:0, 6:0. U borbi za teće mesto Jovan je pobedio Vukašina 6:0, 6:1.
U ženskom dublu naslov šampiona Srbije za 2023. ponele su Lara Miličić i Nina Tepić koje su u borbi za tron savladale par Mina Bačanin, Jana Prica 6:7(6), 7:6(4), 10:7.
U konkurenciji muškog dubla pobednički pehar osvojili su Andrija Bojović i Marko Pavlović koji su u finalu pobedili par Luka Anđelić, Filip Čorović 6:2, 6:3.

TK WINNER Super 4 u konkurenciji juniora do 16 godina.

Datum objave: 30.06.2023. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Winner održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji juniora do 16 godina.