Kamp za takmičare Zelenog nivoa

Datum objave: 17.05.2024. // Kategorija: Domaća scena
Odbor za razvoj tenisa Teniskog saveza Srbije organizuje dva trodnevna kampa za devojčice i dečake uzrasta Zelenog nivoa u sklopu redovnih planskih aktivnosti. Planirano je da kampu pristvuje po najboljih 16 devojčica i dečaka iz svih regionalnih saveza. Po osam iz Beograda, po četiri iz Vojvodine i po dvoje iz Zapadne Srbije i Šumadije i Istočne Srbije.

Na kampu će se raditi na unapređenju sistema treninga kod dece uzrasta Zelenog nivoa, edukaciji  trenera po pitanju metodike rada, zatim na prioritetima prilikom izrade i implementacije plana i programa za decu do 10 godina. Bitan segment činiće i razgovor sa roditeljima.

Odabir polaznika vrše regionalni savezi, koji stoje na raspolaganju za sva pitanja. Pored polaznika, za koje je sve obezbeđeno zahvaljujući predsedniku TK Zlatibor Springs  Milošu Dediću i Teniskom savezu Srbije, vrata su otvorena i roditeljima i trenerima. Polaznici kamp snose samo troškove prevoza do i od Zlatibora.

Prvi kamp “Zlatibor 2024”, na programu je od 24. do 26. maja 2024. godine na terenima TK Zlatibor Springs.