Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Iva i Aleksa osvojili Super 4 u TK Sloboda

Datum objave: 19.05.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Sloboda u Čačku održan je turnir iz kalendara TSS i serije Super 4 u konkurenciji devojlčica i dečaka do 16 godina, prva kategorija.

Naslov šampiona u konkurenciji devojčica ponela je Iva Janković koja je u finalu bila bolja od Gale Ivanović 6:0, 6:1. U polufinalu Iva je pobedila Elenu Milutinović 6:0, 6:2, dok je Gala savladala Anju Pisar 6:0, 6:1.

Kod dečaka trijumfovao je Aleksa Smiljanić pobedom u finalu nad Nikolom Radišićem 6:3, 6:4. U polufinalu Aleksa je pobedio Nikolu Jovića 7:6(4), 6:3, dok je Nikola bio bolji od Marka Miletičkog 6:3, 5:7, 6:2.

Ekipno takmičenje za seniore i seniorke 2021!

Datum objave: 15.05.2021. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani klubovi,

Zadovoljstvo mi je da predstavim ekipno takmičenje za seniore i seniorke 2021!

Ove godine predstavljamo novi termin odžavanja takmičenja: od 10.06.2021.

Novina za 2021: Svi mečevi se boduju za TSS ali i UTR rang listu

- TSS bodovi će biti značajni za TSS Senior Tour za koji je predviđen nagradni fond
- UTR bodovi su veoma značajni za turnire koji će se održati u Srbiji tokom godine sa nagradnim fondom od 20.000 usd, kao i za dobijanje stipendija na univerzitetima u Americi)

Super 4 u konkurenciji do 16 godina - Čačak 2021.

Datum objave: 14.05.2021. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK "Sloboda" u Čačku održava se turnir iz serije Super 4 u okviru kalendara Teniskog saveza Srbije, konkurencija do 16 godina, prva kategorija devojčice i dečaci.

glavni žreb dečaci ovde

glavni žreb devojčice ovde

raspored mečeva ponedeljak - 17. maj 2021. ovde

Super 4 u konkurenciji do 12 godina - Palić 2021.

Na terenima TK "Palić" održava se turnir iz serije Super 4 u okviru kalendara Teniskog saveza Srbije, konkurencija do 12 godina. prva kategorija devojčice i dečaci.

žreb kvalifikacija devojčice ovde

raspored mečeva utorak - 18. maj 2021. ovde

Matoviću Prvenstvo Beograda do 14

Datum objave: 11.05.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima OTK Beograd održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji dečaka do 14 godina.

Pobedinčko postolje osvojio je Nikola Matović koji je u finalu bio bolji od Jakova Miloševića 6:1, 7:5, a tokom celog Prvenstva nije izgubio ni set. U borbi za treće mesto Strahinja Albijanić je pobedio Luku Ćeramilca 7:6(4), 6:0.

Prvi turnir TSS Tour seniori i seniorke 2021. na terenima TK Crvena zvezda

Vrelo tenisko leto Srbije je pred nama. Iz nedelje u nedelju smenjivaće se takmičenja na svim nivoima, a ono što posebno raduje je nastavak TSS Tour turnira koje smo započeli 2020. godine.  Premijerni TSS Tour turnir za seniorke i seniore za 2021. iz kalendara Teniskog saveza Srbije stiže nam 19. juna na terenima TK Crvena zvezda u Beogradu.

Očekuje se jaka konkurencija kako kod dama, tako i kod muškaraca. Uz šampionski trofej glavni akteri takmičenja boriće se i za novčani nagradni fond koji kod žena iznosi 1500 evra, u muškoj konkurenciji 2500 evra i startuje od polufinala.

LETNJI KALENDAR TSS 2021.

Datum objave: 05.05.2021. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani,

Takmičarski odbor Teniskog saveza Srbije izradio je Letnji kalendar TSS 2021. koji možete pogledati ovde

Hvala

Dušan Milojković
Predsednik TOTSS

Anastasiji OP Beograda do 18 godina u TK Winner

Datum objave: 03.05.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Winner u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji juniorki do 18 godina.

Pobednički pehar osvojila je Anastasija Arsić kojoj je meč finala kod rezultata 5:1 u prvom setu u korist Arsićeve predala Dorotea Milosavljević. U polufinalu Anastasija je savladala Gaju Đuričković 6:4, 6:4, dok je Dorotea bila bolja od Ive Rafailović 6:1, 7:5.

U borbi za treće mesto Đuričkovićeva je pobedila Rafailovićevu 6:2, 5:7, 10:5.

Miloševićeva i Baždar osvojili Prvenstvo Vojvodine do 14

Datum objave: 02.05.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Mladost u Pančevu održano je Prvenstvo Vojvodine u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake.

Pobednički pehar kod devojčica osvojila je Katarina Milošević koja je u finalu nakon velike borbe savladala Minu Kapor 3:6, 6:2, 7:6(6). U polufinalu Katarina je bila bolja od Anđele Đorđević 6:1, 6:1, dok je Mina pobedila Ninu Buhmiler 6:4, 6:1.

Kod dečaka naslov šampiona poneo je Dušan Baždar pobedivši u finalu Jovana Bjelobrka 6:4, 6:4. U polufinalu Dušan je bio bolji od Milana Prodanovića 6:1, 6:1, dok je Jovan savladao Vanju Nikolića 6:1, 6:3.

Markoviću trofej u TK Winner - konkurencija do 12 godina

Datum objave: 30.04.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Winner iz Beograda održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji dečaka do 12 godina.

Šampionski trofej osvojio je Andrej Marković koji je u finalu posle velike borbe savladao Vuka Pantića Crnćevića 7:5, 7:6(3). U polufinalu Marković je bio bolji od Relje Todorovića 6:1, 6:1, dok je Pantić pobedio Igora Perića 6:1, 6:2.