Li i Vojin prigrlili trofeje

Datum objave: 03.06.2024. // Kategorija: Domaća scena
Li Hongjun i Vojin Sadžaković (3) iz Agrimesa slavili su na turniru 2. kategorije do 18 godina digranom na terenima TK Popkourt u Pančevu. Li je u do trofeja ženskog turnira došla pošto joj je Jevrosima Mitić (1) iz Šumica predala finale posle 6:3, 6:6.

Vojin je u finalu slavio protiv Leona Zimonjića 6:4, 6:2.

Anjina Vojvodina do 12

Anja Bajšanski (1) iz Kikinde slavila je na Regionalnom prvenstvu Vojvodine do 12 godina odigranom na terenima TK Gimnazijum u Rumi. U finalu je bila bolja od Nikoline Pešić (3) iz Sivca 6:0, 6:2. Polufinalistkinje bile su Maria Doklova (7) iz TA Elite i Milica Puzić (2) iz Vojvodine.

Vladimiru prija domaći teren

Vladimir Petrović iz TAŽ osvojio je turnir 3. kategorije do 16 godina koji je odigran na terenima njegovog matičnog kluba. Vladimir je osvojio 80 bodova i završio takmičenje ispred klupskg druga Matije Stojanovića, Bogdana Milićevića iz Profesinala i Luke Pantelića iz Kruševca koji su prikupili 60 poena.

Novakov Viner

Novak Tešić iz Topaka slavio je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Viner u Beogradu. Iza sebe je ostavio Jovana Živkovića iz Agrimesa, Viktora Stakića iz Tipsarevića, Pavla Potparića iz Vajt Stara i Bogdana Bradića iz OTK.

REZULTATI

Nikola bez premca na Agrimesu

Nikola Jotić iz Topaka slavio je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Agrimes u Beogradu. Iza sebe je ostavio Aleksu Svičevića iz meč igraj,  Marka Labudovića iz TA Elite i Vuka Tomovića i Nikolu Bogavca iz kluba organizatora.

Kim najbolja na Set netu

Kim Epifanija iz Starog Košutnjaka slavila je na turniru 3. kategorije do 14 godina odigranom na terenima TK Set net u Beogradu. Ona je sakupila 40 bodova, ispred Sare Kalantarian iz Tvinsa i Ivne Martinović iz Meč igraj.

Zana pokorila Klasiks

Zana Perić iz Crvene zvezde osvojila je turnir 3. kategorije do 14 godina odigran na terenima TK Klasiks u Beogradu. Zana je sakupila 80 bodova i završila takmičenje ispred Lene Kahlil i Srne Keser iz Đukića, Anđele Šopulović iz Agrimesa i Nikoline Popćirić iz Tise-Bečej, koje su takmičenje završile sa po 60 bodova.

Viktorova viktorija

Viktor Pantić iz Top tenisa osvojio je turnir 3. kategorije do 12 godina odigran na terenima njegovog matičnog kluba u Kraljevu. Viktor je sakupio 60 bodova i završio zakmičenje ispred klupskih drugova Tadije Ristića i Viktora Premovića, kao i Jovana Vukadinovića iz Takova i Miloša Petkovića iz Sport maksa, koji su psvojili po 45.

Narandžasta je boja Beograda

Narandžasti turnir u organizaciji TK Prosport odigran je na terenima OTK u Beogradu. Devojčice su se takmičile u dve grupe, a pobednice su bile Junan Rae ii Jelena Jovičić z Grin Beja. Dečaci su igrali u pet grupa i najbolji su bili Stefan Tokić iz TAŽ, Sergej Njegoš Pešić iz Sivca, Adam Arsić iz akademije Tipasrević, Dimitrije Stanković iz Beogradskog TK i Timofej Karpov iz Sportskog sela.

Jelena blistala u Dudovoj šumi

Jelena Jovičić iz Grin Beja ostvarila je najbolji skor na Narandžastom turniru u organizaciji TK Spartak u Subotici. Osvojila je 16 gemova i izgubila samo jedan. Uz rame joj je bio domaći takmičar Kosta Dedijer, koji je izgubio gem više od Jelene. Odličan je bio i Marton Bence, takođe član Spartaka.