Selektori objavili spiskove za finale Dejvis kupa Srbija - Češka

Datum objave: 05.11.2013. // Kategorija: Vesti

MEČ FINALA SVETSKE GRUPE DAVIS KUPA ZA 2013. ( SRBIJA – ČEŠKA OD 15. DO 17. NOVEMBRA 2013)

oficial_ceremony

U ITF ( Međunarodnu tenisku Federaciju ) danas su stigli spiskovi sa imenima igrača na koje selektori Davis cup reprezenatcija Srbije i Češke računaju u predstojećem susretu finala Svetske grupe za 2013. godinu.

Za duel sa selekcijom Češke koji je na programu od 15. do 17. novembra 2013. godine u Beogradu (ARENA) selektor srpskog tima Bogdan Obradović odlučio se za seledeći tim: Novak Đoković (2. na ATP listi singlova), Janko Tipsarević (36), Ilija Bozoljac (237) i Nenad Zimonjić (13. mesto u dublu na ATP listi).

Spisak igrača na koje u susretu sa Srbijom računa selektor Češke Jaroslav Navratil: Tomas Berdych (6. mesto na ATP listi singlova), Lukas Rosol (43), Radek Stepanek (45), Jan Hajek (105).

Sve do jedan sat pre početka žreba koji je zakazan za 14. novembar 2013. savezni kapiteni oba tima imaju pravo promene dva igrača na koja računaju u meču Srbija - Češka.