Olga Danilović briljira

Datum objave: 25.05.2014. // Kategorija: Vesti
Olga_Danilovic_Maribor
Zvezda koja dolazi! 13-godišnja teniserka Srbije Olga Danilović nastavlja sa nizanjem trijumfa, novi je upisala u Mariboru na turniru iz kalendara Tennis Europe u konkurenciji  do 16 godina. Danilovićeva je u dosadašnjem delu takmičarske 2014. osvojila dva turnira u konkurecniji do 14 godina, osvojila jedan do 16 i igrala jedno polufinale iste kategorije, a danas je pobednički pehar podigla na turniru Bergant Memorial u Mariboru.
U finalu turnira Tennis Europe do 16 godina, Olga je odmerila snage sa drugim nosiocem iz Hrvatske Andom Karanušić i slavila novi trofej rezultatom 6:3, 6:2.
Danilovičeva je igrala i finale dubla Bergant Memoriala gde je u paru sa Andom Karanušić izgubila od prvih nosilaca Arnold - Vaneva (BUL,SUI) 6:4, 6:1.