EVROPSKA POJEDINAČNA PRVENSTVA 2013 - REZULTATI
Sastavi timova Srbije
konkurencija do 14 godina
Miomir Kecmanović
Nikola Dimitrijević
Kristina Miletić
Jovana Vuković
treneri: Nikola Živković i Aleksandar Jerinkić
takmičenje će biti održano u Plzenu (Češka) od 20. do 29. jula 2013.
Devojčice
-
kolo, singl: Jovana Vuković slobodna
Kristina Miletić – Sofie Vogel Bjerringgaard (DEN) 7:6(2), 6:0
-
kolo, singl: Jovana Vuković – Marta Oliviera (POR) 4:6, 3:6
Kristina Miletić – (4) Magdalena Pantuckova (CZE) 5:7, 6:2, 6:4
-
kolo, singl: Kristina Miletić – Yuval Keren 7:6(4), 6:4
-
kolo, singl: Kristina Miletić – (13) Katarina Zavatska (UKR) 6:4, 6:2
Četvrtfinale: Kristina Miletić – Anastasia Mikheeva (GBR)
Dečaci
-
kolo, singl: (2) Miomir Kecmanović slobodan
Nikola Dimitrijević slobodan
-
kolo, singl: (2) Miomir Kecmanović – Gabriel Currlin (SUI) 6:1, 6:1
Nikola Dimitrijević - Andrea Trapani (ITA) 4:6, 5:7
-
kolo, singl: (2) Miomir Kecmanović – Charles Tzicas (BEL) 6:4, 6:3
-
kolo, singl: (2) Miomir Kecmanović – Patrik Rikl (CZE)
konkurencija do 16 godina
Stefan Milićević
Dušan Vukićević
Nikolina Jović
Miljana Ristić
treneri: Slobodan Ranković i Nemanja Lalić
takmičenje će biti održano u Moskvi (Rusija) od 20. do 29. jula 2013.
Devojčice
-
kolo, singl: Miljana Ristić – Camille Sireix 2:6, 4:6
Nikolina Jović slobodna
-
kolo, singl: Nikolina Jović – Simona Heinova (CZE) 6:2, 4:6, 1:6
Dečaci
-
kolo, singl: Stefan Milićević slobodan
Dušan Vukičević slobodan
-
kolo, singl: Stefan Milićević – Dominik Stary (CZE) 6:7(2), 7:5, 6:1
Dušan Vukičević – Przemyslaw Michocki (POL) 4:6, 6:1, 6:2
-
kolo, singl: Stefan Milićević – Evgeny Tyurnev (RUS) 7:6, 6:2
Dušan Vukičević - Viktor Durasovic (NOR) 3:6, 3:6
-
kolo, singl: Stefan Milićević – Mikael Ymer (SWE) 5:7, 4:6
konkurencija do 18 godina
Petar Čonkić
Goran Marković
Nina Stojanović
Bojana Marinković
treneri: Jovan Lilić i Tatjana Ječmenica
Devojčice
-
kolo, singl: Nina Stojanović slobodna
Bojana Marinković slobodna
-
kolo, singl: (8) Nina Stojanović – Nina Stadler (SUI) 6:1, 2:6, 3:6
Bojana Marinković – (16) Rosca I (ROU) 3:6, 3:6
Dečaci
-
kolo, singl: Petar Čonkić slobodan
Goran Marković – Matić Spec (SLO) 2:6, 4:6
-
kolo, singl: Petar Čonkić – Panu Virtanen (FIN) 5:7, 6:4, 6:4
-
kolo, singl: Petar Čonkić – (10) Halys Quentin (FRA)