Teniski Savez Srbije učestvovao na manifestaciji ”Sportsko sabranje”

Datum objave: 15.05.2016. // Kategorija: Domaća scena

Beograd, 15. maj, 2016.

Teniski savez Srbije (TSS) učestvovao je u manifestaciji ”Sportsko sabranje Svete Srbije” koje je održano na Adi Ciganliji. Ovu manifestaciju sprovodi Pravoslavno sportska organizacija, sa ciljem da deci i mladima ponudi koncept razvoja i ličnosnog pravilnog uzrastanja. I ove godine manifestacija je okupila veliki broj sportova i na hiljade dece učesnika, programom koji je inspirisan likom i delom Nikole Tesle. Teniski savez Srbije prvi put ove godine učestvuje na ovom sportskom događaju kroz mini školu tenisa za decu, koja već pet godina intenzivno i neprestano živi i cirkuliše kroz celu Srbiju akcijama koje organizuju i realizuju TSS i NIS. Kompanija NIS kao višegodišnji generalni sponzor Teniskog Saveza Srbije, na ovaj način daje podršku dečijem sportu , promoviše zdrav način života i pravilan razvoj mladih u okviru svoje korporativne strategije i slogana „Budućnost na delu“.

Mini školu tenisa ovom prilikom posetili su i proslavljeni teniski as Srbije Nenad Zimonjić i mlađi brat najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića - Đorđe Đoković.