Skupština TSS 23. decembra

Datum objave: 30.11.2023. // Kategorija: Domaća scena
Predsednik Skupštine Teniskog saveza Srbije, Milan Jernkić, doneo je odluku da zakaže redovnu sednicu Skupštine TSS za 23. decembar 2023. godine.

Tim povodom upućen je i poziv svim članovima Teniskog saveza Srbije, klubovima, udruženjima i regionalnim savezima, da učestvuju u radu Skupštine 23. decembra 2023. godine u Beogradu u 12 časova. Mesto održavanja biće naknadno saopšteno.

Pravo učešća u radu imaju svi članovi TSS, ili njihovi opunomoćenici, koji imaju najmanje pet glasova. Oni koji nemaju pet glasova, mogu da se udružuju. Punomoćje se daje jednom licu, i važi i za ponovljenu sednic, ukoliko za zakazanu ne bude kvoruma. Punomoćja se dostavljaju predsedniku Skupštine TSS, u sedište TSS ili Verifikacionoj komisiji pre sednice.

Materijal za sednicu dostupan je na web stranici TSS od 11. decembra, a može se pregledati i lično svakog radnog dana od 13 do 15 časova u prostorijama TSS od 11. decembra 2023. godine.

Odluku možete pogledati - ODLUKA

Poziv možete da preuzmete - POZIV