Održane obuke za koordinatore

Datum objave: 26.02.2024. // Kategorija: Domaća scena
Dve obavezne obuke za koordinatore turnira za Crveni i Narandžastiu nivo održane su u Beogradu i Novom Sadu u organizaciji Odbora za razvoj tenisa Teniskog saveza Srbije. Prva obuka je održana u Beogradu na terenima TK Loptica.

Obuku je uspešno završilo 28 kandidata. Druga obuka je održana u Novom Sadu, u prostorijama TA Elite. U Novom Sadu, a prošla su 33 kandidata. Oba obuke obuhvatile su koordinatore iz sva četiri regiona.

Predavači su bili dr Tamara Kovačević, koordinatorka za Tenis 10S u Srbiji i Marija Zarić, koordinatorka za Tenis 10S za region Beograda. Odbor za razvoj tenisa i Teniski savez Sbrije zahvaljuju klubovima organizatorima obuka, kao i svim kandidatima koji su prisustvovali obuci.