Licenciranje trenera - D licenca

Datum objave: 11.04.2017. // Kategorija: Tennis Ten

Postani ekspert u radu sa decom uzrasta do 10 godina. Savladaj sve bazične veštine neophodne za rad sa decom uzrasta do 10 godina. Prijavi se i prisustvuj seminaru Teniskog Saveza Srbije za licenciranje trenera.

Teniski Savez Srbije organizuje licenciranje trenera za rad sa decom uzrasta do 10 godina - D licenca. Mesto održavanja seminara je T.K. “Sunrise”, Šabac. Datum održavanja seminara je 22. i 23. April 2017. godine.

Licenciranje je besplatno za sve trenere. Takođe semštaj je besplatan za sve trenere.

Broj trenera za seminar je ograničen na 30. U slučaju prijave većeg broja trenera od predviđenog, prioritet imaju treneri iz regiona Zapadne Srbije.

Licenciranje se sastoji od predavanja i treneri ne polažu na kraju licenciranja nikakav test. Svi polaznici dobijaju literaturu - priručnike.  Obavezno je prisustvo oba dana tokom predavanja.

Teme seminara

•  Osnovni principi igre
  • Razumevanje procesa učenja kod dece
  • Osnovni principi treniranja - komunikacija, disciplina, nagrada i motivacija, progresija
  • Motorički razvoj, tehnički razvoj i taktički razvoj igrača
  • Planiranje časova i sastavljanje nastavnog plana
  • Selekicija kroz veštine
  • Osnovne vežbe i igre

Seminar vode Dejan Vukojičić i Dušan Milojković.

Prijava za seminar je do 21.Aprila 2017.

Informacija i prijava se vrši putem e-maila dejan.vukojicic@teniskisavez.com.

Kontakt telefon 063 - 7 555 006 Dejan Vukojičić