Jovana Jakšić kandidatkinja za turnir Zvezda u usponu

Datum objave: 07.09.2014. // Kategorija: Međunarodna scena (ATP, WTA, juniori)

Srpska Fed kup reprezentativka  Jovana Jakšić nalazi se među kandidatkinjama za učešće na novom turniru Zvezda u usponu.

Turnir Zvezda u usponu održaće se u Singapuru, od 17. do 21. oktobra, uporedo sa Završnim WTA turnirom, na kome će učestvovati osam najboljih svetskih teniserki. Na turniru Zvezda u usponu učestvovaće dve teniserke koje će predstavljati ostatak sveta (ROW) i dve teniserke iz azijsko-pacifičkog dela (APAC).Pored Jakšić kandidatkinje za ROW su Švajcarkinja Belinda Benčić, Amerikanka Medison Kiz i Monika Puig iz Portorika. Navijači mogu glasati na sajtu www.wtafinals.com/Rising-Star-Poll. "Uzbuđena sam i počastovana što sam uključena u glasanje za Zvezdu u usponu. Ostvarenje sna je biti u Singapuru sa osam vrhunskih teniserki i legendama tenisa", rekla je Jakšić, 125. teniserka sveta.