Imena polaznika kampa "Zlatibor 2024"

Datum objave: 23.05.2024. // Kategorija: Domaća scena
Odbor za razvoj tenisa Teniskog saveza Srbije organizuje dva trodnevna kampa za devojčice i dečake uzrasta Zelenog nivoa. Za polaznike je sve obezbeđeno zahvaljujući predsedniku TK Zlatibor Springs Milošu Dediću i Teniskom savezu Srbije, vrata su otvorena i roditeljima i trenerima. Prvi kamp “Zlatibor 2024”, na programu je od 24. do 26. maja 2024. godine na terenima TK Zlatibor Springs.

Na kamp su pozvane devojčice: sestre Adamović, Laura i Danica (JTK), Milena Obradović i Helena Petrović (Puma), Helena Valetanić i Maja Kukić (Elita), Lola Obradović (Galeb), Sara Sekulić (Tisa-Bečej), Kalina Cvetković (OTK), Ana Heror (Partizan), Barbara Đođrević (Crvena zvezda), Manja Barjaktarević (Stari Košutnjak), Anđela Lukić (Meč igraj), Tara Đukić (Viner), Helena Gegić (Đukić) i Maša Vasiljević (Reket).

Pozvano je i 16 dečaka, a to su Vanja Sudar (JTK), Marko Andrić (Radnički), Jovan Popović (Metalac), Stefan Đabić (Top spin), Lazar Dimitrijević (Vojvodina), Filip Baričak i Vukašin Petrov (Elita), Maksim Đurić, Filip Popadić i Andrej Glišović (Tipsarević), Luka Vasiljević (Crvena zvezda), Nemanja Mijatović i Marko Kovačević Oravil (Đukić), Filip Ivanović (Prosport) i Janko Milojević (OTK).

Treneri na kampu su Višnja Popović, Anamarija Stevanović, Bojan Četnik i dimitrije Zdravković, a kampom rukovodi Radoje Poleksić.