Datum objave: 18.09.2019. // Kategorija: Domaća scena
Levoruk! Oganj! To je ono što krasi jedinstvene, one koji se „teško čitaju“ na terenu, asove koji ostavljaju poseban pečat u istoriji. Neustrašiv, nepogrešiv, talenat, od prvog dana šampionski nastrojen, što je i potvrdio briljantnim letom 2019. Takav je naš mali veliki teniski as, šampion Srbije, 12- godišnji Ognjen Milić.
U sezoni 2019. u kojoj je objedinio naslove šampiona države svedočili smo zlatnom slalomu Milića koji je nanizao šest Tennis Europe trofeja u konkurenciji do 12 godina. Prvi pehar podigao je u Vršaru (Hrvatska), zatim su usledili jedan za drugim: Ulcinj, Prokuplje, Koper, Čačak i Beograd.
Ognjen u stilu Nadala ruši sve pred sobom neverovatnom levicom i vredno radi na tome da jednog dana ostvari svoje najveće snove, a to je sam svetski vrh. Odavno Srbija nije imala teniskog asa koji je levoruk. Izgleda da će vreme koje je pred nama doneti neko novo vreme, oganj iz levice našeg Ognjena.

Prvenstvo Istoka 10s - zeleni nivo u znaku Ivone i Nikole

Datum objave: 17.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Knjaževac održano je Prvenstvo Istoka 10 s - zeleni nivo za devojčice i dečake.

Kod devojčica pobedu je odnela Ivona Petrović koja je u finalu bila bolja od Danice Marjanović 4:0, 4:0. U polufinalu Ivona je pobedila Isidoru Strajnović 4:2, 4:1, dok je Danica savladala Antoninu Milisavljević 4:1, 4:1. Utešni turnir osvojila je Hana Ilić pobedivši u finalu Anđelu Đokić 4:0, 4:0.

Pobednički pehar kod dečaka osvojio je Nikola Ivašković koji je u finalu savladao Janka Mladenovića 4:1, 4:0. U polufinalu Nikola je bio bolji od Ognjena Petrovića 4:0, 4:1, dok je Janko pobedio Veljka Đorđevića 4:1, 4:2. Utešni turnir osvojio je Matija Stojanović pobedivši u finalu Petra Čolića 4:2, 4:0.

Krunićevoj narandžasti nivo u TK Puma

Datum objave: 16.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Puma u Kragujevcu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 10 godina, naradnžasti nivo za devojčice.

Pobednički pehar osvojila je Lena Krunić koja je u finalu savladala Danicu Marjanović 5:4(5). U polufinalu Lena je pobedila Hanu Ilić 5:4(5), dok je Danica bila bolja od Anastasije Marjanović 4:2.

Ćertiću Marina Oasa

Datum objave: 12.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkruenciji do 14 godina za dečake održano je na terenima TK Marina Oasa.

Pobednički pehar osvojio je Petar Ćertić koji je u finalu bio bolji od Jovana Bjelobrka 6:2, 6:2. U polufinalu Petar je pobedio Nemanju Đorđevića 6:3, 6:4, dok je Jovan savladao Aleksu Velinovića 6:2, 6:1.

Heleni zeleni nivo u TK Topaco

Datum objave: 09.09.2019. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK Topaco tokom proteklog vikenda održan je turnir iz kalendara tennis 10  - zeleni nivo za devojčice. Do pobedničkog pehara stigla je Helena Vlajić koja je u finalu savladala Anu Jurišić 4:2, 4:0.
U polufinalu Helena je  bila bolja  od Marije Đukić 4:1, 4:0, dok je Ana pobedila Dragicu Stevanović 4:2, 4:0.
Pobednica utešnog turnira je Markovic Mina koja je u finalu savladala Hanu Ilić 5:4, 4:2.

TK Đukić i TK Stari grad novi ekipni šampioni Srbije (do 14)

Na terenima TK Sloboda u Čačku održano je Ekipno prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina, za devojčice i dečake.
Kod devojčica šampiosnki pehar podigla je ekipa TK Đukić iz Beograda, dok su kod dečaka do velikog slavlja stigli teniseri TK Stari grad iz Šapca.

Helena i Vanja šampioni OP Čačka do 12

Na terenima TK Sloboda u Čačku održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji devojčiva i dečaka do 12 godina, prva kategorija.

Naslov šampiona kod devojčica ponela je Helena Radman koja je u finalu bila bolja od Elene Milutinović 6:1, 6:0. U polufinalu Helena je savladala Ninu Krstić 6:0, 7:6(2), dok je Eleni meč kod rezultata 4:6, 0:1, predala Maša Janković.

U konkurenciji dečaka trijumfovao je Vanja Nikolić pobedivši u finalu Milana Radojičića 6:2, 7:5. U polufinalu Vanja je bio bolji od Uroša Rađenovića 7:5, 6:2, dok je Milan savladao Strahinju Albijanića 6:2, 7:5.

Milici Milosavljević OP Beograda do 14

Na terenima TK Top Ten održano je Otvoreno prvenstvo za devojčice u konkurenciji do 14 godina, druga kategorija.

Pobedu je odnela Milica Milosavljević koja je u finalu bila bolja od Gaje Đuričković 6:1, 6:0. U polufinalu Milica je savladala Miu Smiljanić 6:1, 6:2, dok je Gaja pobedila Tamaru Jevtić 7:6(7), 6:4.

Lasici Master

Datum objave: 04.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Master u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji juniora, do 18 godina, druga kategorija.

Trijumfovao je Mihajlo Lasica koji je u finalu savladao Aleksu Gajića 6:3, 6:1. U polufinalu Lasica je bio bolji od Andrije Stoškovića 6:0, 6:2, dok je Aleksa pobedio Jakova Travicu 6:0, 6:1.

Aleksandra i Dev osvojili Čolanov memorijal

rvena zvezda u Beogradu održan je Čolanov memorijal u konkurenciji devojčica i delaka do 12 godina, I kategorija.

Kod devojčica naslov šampiona ponela je Aleksandra Stevanović koja je u finalu bila bolja od Teodore Kostović 6:4, 6:0. U polufinalu Stevanovića je savladala Helenu Radman 6:4, 6:2, dok je Kostovićeva pobedila Galu Ivanović 6:4, 6:0.

U konkurenciji dečaka do pobedničkog pehara stigao je Dev Šivšanker Kanbargimat koji je u finalu pobedio Jovana Bjelobrka 7:5, 6:2. U polufinalu Dev je polufinalu bio bolji od Alekse Oparnice 6:1, 6:1, dok je Jovan savladao Miloša Mandića 6:1, 6:4.