TSS DODELIO OPREMU TENISKOM KLUBU ZVEČAN

Datum objave: 07.04.2024. // Kategorija: Domaća scena
Teniski savez Srbije pomogao je Teniskom klubu Zvečan dodelivši opremu za tenis 10S. Pomoć je sadržala mini mreže, rekete i lopte.

Akciji se pridružio i Teniski klub Slavija iz Ćuprije koji je poklonio lopte.

"Teniski savez Srbije i Odbor za razvoj tenisa vode računa o tome da se pruži pomoć tamo gde je to najpotrebnije. Klub iz Zvečana u poslednje vreme beleži veoma dobar rad na masovnosti ovog sporta, i želeli smo da pomognemo ljudima i deci koji to i zaslužuju", kaže koordinator Odbora za razvoj tenisa za region Istočna Srbija Ilija Paunović, koji je opremu dodelio predstavnicima TK Zvečan.

Oprema je dodeljena na teniskim terenima Slavija u Ćupriji, gde je priređen i teniski susret između dva kluba.

"U višečasovnom druženju stečena su nova iskustva mladih tenisera oba kluba i sklopljena su nova prijateljstva. Potrudićemo da susret dva kluba postane tradicija", kaže Paunović.