Odluka UO TSS – produženje konkursnog roka za izbor Dejvis kup selektora Srbije

Datum objave: 25.11.2020. // Kategorija: Domaća scena
Upravni odbor Teniskog saveza Srbije je na sednici 24.11.2020 doneo sledeću odluku:

„U interesu razvoja teniskog sporta, i ostvarivanja što boljih sportskih rezultata Davis cup tima, UO TSS  zauzeo stav da je neophodno da se svim zainteresovanim licima omogući da uzmu učešće na konkursu za izbor Saveznog Dejvis kup kapitena, čime bi se u širokom izboru kandidata, i uz najširi konsenzus svih aktera u postupku, odabrao najbolji od kandidata.
UO je prilikom donošenja ove odluke, posebno imao u vidu činjenicu da je određeni broj kandidata zbog poremećaja u radu izazvanog dejstvima pandemije, mogao propustiti kratak rok za podnošenje prijave, te da je nužno dozvoliti produženje istog. Iz navedenih razloga, doneta je odluka ODOBRAVA SE dodatni rok za podnošenje prijave na konkurs za izbor saveznog Davis cup kapitena koji je objavljen 09.10.2020. godine, i to tako da se prijave mogu podneti najkasnije do subote  05.12.2020. godine“.