Odluka o suspenziji kineskog državljanina

Datum objave: 04.11.2022. // Kategorija: Domaća scena
"Disciplinski sudija TSS, je postupajući po disciplinskoj prijavi TK "Crvena Zvezda", u disciplinskom  postupku protiv državljanina NR Kine, W. L., podnetoj zbog sumnje da  je dana 17.10.2022. godine, na izuzetno grub i bezobziran način pretukao maloletnu teniserku W. Y., državljanku Narodne Republike Kine, dana 03.11.2022. godine, na osnovu odredbe člana 6. Disciplinskog pravilnika, doneo rešenje o  suspenziji prijavljenog lica, na period od 6 meseci, odnosno do pravnosnažnog okončanja disciplinskog  postupka. Navedeno rešenje o suspenziji,  obuhvata zabranu učešća i prisustva na svim takmičenjima i događajima u organizaciji TSS, regionalnih saveza u sastavu, ili članova TSS, te zabranu pristupa teniskim sportskim kapacitetima članova TSS. Rešenje o suspenziji stupa na snagu momentalno.
Konačnu odluku po navedenoj prijavi, disciplinski organi TSS doneće u za to predviđenom roku."

disciplinsko rešenje možete pogledati ovde