Kragujevac Open - turnir u konkurenciji do 14 godina, III kategorija

Datum objave: 13.07.2021. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK Top Spin Kragujevac od17. jula 2021. startuje turnir u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake, III kategorija iz kalendara TSS.

Upis: upis na licu mesta do 09:00 sati ujutru

Početak turnira: subota 17.07.2021

Kategorija: III kategorija novi sistem

Kotizacija: 500 rsd

Klub: TK Top Spin Kragujevac

Turnir ce se bodovati za rang listu TSS.

Helena i Luka šampioni Super 4 u TK Partizan

Datum objave: 12.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Partizan u Beogradu održan je turnir iz serije Super 4 u konkurenciji devojčica i dečaka do 12 godina, I kategorija iz kalendara TSS.

Šampionski pehar u konkurenciji devojčica osvojila je Helena Korać koja je u finalu savladala Anastasiju Čolović 6:4, 6:4. U polufinalu Helena je pobedila Samikšu Morusu 0:6, 7:5, 6:4, dok je Anastasija bila bolja od Dunje Vlaisavljević 6:2, 6:3.

Kod deačaka naslov šampiona poneo je Luka Ćeramilac pobedivši u finalu Vuka Pantića Crnčevića 6:4, 6:2. U polufinalu Luka je salvadao Minju Živkovića 6:2, 6:3, dok je Vuk bio bolji od Relje Todorovića 6:0, 6:4.

TSS TOUR - TK DINAMO PANČEVO - ŽREBOVI I REZULTATI - SENIORKE I SENIORI

Datum objave: 09.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Dinamo iz Pančeva održava se turnir iz serije TSS Tour u konkurenciji seniorki i seniora, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

glavni žreb seniorke ovde

glavni žreb seniori ovde

kvalifikacije žreb seniorke  ovde

kvalifikacije žreb seniori ovde

raspored mečeva 16. jul 2021. ovde

Super 4 u konkurenciji do 12 godina - TK Partizan 2021.

Na terenima TK Partizan održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake, I kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

glavni žreb devojčice ovde

glavni žreb dečaci ovde

raspored mečeva nedelja 11. jul 2021. ovde

Super 4 u konkurenciji do 14 godina - TK Agrimes 2021.

Datum objave: 06.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Agrimes u Beogradu održava se turnir iz serije Super 4 u konkurenciji dečaka do 14 godina, prva kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

raspored mečeva 08.07.2021. ovde

Luna i Pavle šampioni Letnjeg prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji do 12 godina

Datum objave: 02.07.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Kruševac održano je Letnje prvenstvo Srbije 2021. u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

U konkurenciji devojčica šampionski pehar podigla je Luna Vujović koja je u finalu savladala Anastasiju Čolović 6:1, 6:1. U polufinalu Luna je pobedila Helenu Korać 6:2, 6:2, dok je Anastasija bila bolja od Simone Vlaisavljević 6:1, 6:0.

Kod dečaka pobedničko postolje osvojio je Pavle Stojiljković savladavši u finalu Andreja Markovića 6:0, 6:2. U polufinalu Pavle je pobedio Filipa Đokića 7:5, 7:5, dok je Andrej pobedio Mihaila Topića 6:4, 6:4.

Naslov šampiona u muškom dublu osvojili su Pavle Stojiljković i Vuk Pantić Crnčević pobedivši u finalu dubl kombinaciju Andrej Marković - Relja Todorović 6:4, 6:4.

Zlatibor Open - turnir u konkurenciji do 14 godina, III kategorija

Datum objave: 29.06.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Zlatibor Spring od 2. jula 2021. startuje turnir u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake, III kategorija iz kalendara TSS.

Upis: upis na licu mesta do 10 sati ujutru

Početak turnira: petak 02.07.2021

Klub: Zlatibor springs

Ekipno juniorsko prvenstvo Srbije 2021 - žreb

Kvalifiacije - žrebovi Ekinog prvenstva Srbije za juniore 2021. (konkurencija do 18 godina)

Juniorke (Beograd) ovde

Juniori (Beograd) ovde

IST juniorke ovde

Dunja i Zoran šampioni Srbije 2021 (Letnje prvenstvo) u konkurenciji do 16 godina

Datum objave: 26.06.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Meridiana u Novom Sadu održano je Letnje prvenstvo Srbije 2021. u konkurenciji do 16 godina za juniore i juniorke iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

Pobednički pehar u konkurenciji devojčica osvojila je Dunja Marić koja je u finalu savladala Anu Savković 6:3, 6:2. U polufinalu Dunja je bila bolja od Ive Janković 6:1, 6:2, dok je Ana pobedila Taru Mihaljević 6:4, 5:7, 7:5.

Naslov šampiona države u konkurenciji dečaka osvojio je Zoran Ludoški koji je u borbi za tron savladao Marka Nikolića 6:1, 6:2. U polufinalu Zoran je bio bolji od Aleksandra Daskalovića 6:2, 6:2, dok je Marko pobedio Sašu Markovića 6:3, 3:6, 7:5.

Dunja i Zoran su briljirali tokom celog prvenstva i nisu izgubili ni set. Protivnicima u pet mečeva Ludoški je prepustio ukupno 10 gemova, Dunja 12 gemova, što potvrđuje njihovu apsolutnu dominaciju.

U konkurenciji ženskih dublova šampionke Srbije postale su Dunja Marić i Anđela Lazarević koje su u finalu salvadale par Jelena Gojković, Vaja Klara 6:2, 6:0.

Kod juniora dubl šampioni Srbije u konkurenciji do 16 godina postali su Aleksa Smiljanić i Viktor Stojović pobedivši u finalu dubl Nikola Lulić i Strahinja Ristić 7:6(6), 3:6, 10:7.

Letnje prvenstvo Srbije 2021 (do 12 godina) dečaci i devojčice-TK Kruševac

Datum objave: 25.06.2021. // Kategorija: Domaća scena

Na trerenima TK Kruševac održava se Letnje prvenstvo Srbije 2021. u konkurenciji dečaka i devojčica do 12 godina iz kalendara Teniskog saveza Srbije.