EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA - ZREBOVI I BODOVANJE

Datum objave: 15.09.2020. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani klubovi učesnici ekipnog takmičenja do 14 godina,

u nastavku mozete videti:

- žreb dečaci ovde
- žreb devojčice ovde

- bodovanje dečaci (NOVO) ovde
- bodovanje devojčice (NOVO) ovde

Sa zvezdicom * su obeleženi domaćini ekipnih susreta. Ako neka ekipa ne može da bude domaćin molim Vas da me momentalno kontaktira.

Svi mečevi prvog kola su planirani za subotu, 19.09.2020. (dečaci i devojčice).

Datum susreta drugog kola devojčica gde su obe ekipe slobodne u prvom kolu biće određeno do kraja sutrašnjeg dana (dve su opcije, subota ili nedelja).

Meč TK Dinamo vs TK Loptica / TAŽ nije još određen datum odigravanja kao ni domaćin susreta.

Svi klubovi mogu da planiraju održavanje završnog turnira od polufinala (top 4 ekipe).
Potvrda informacije ćete dobiti u toku sutrašnjeg dana.

VAŽNO: Bodovanje ekipa se radi u skladu sa pravilnikom, igrači koji nemaju važeći lekarski pregled i nemaju dovoljan broj turnira nemaju pravo nastupa na ekipnom takmičenju.

Sva pitanja vezano za Pravilnik isključivo Voditelju lige ekipna.takmicenja@teniskisavez.com

Sva pitanja vezano za organizaciju takmičenja možete meni direktor.ekipnih@teniskisavez.com

Odlukom TO TSS učesnici ekipnog takmičenja imaju pravo nastupa i na turnirima TSS i regiona.

Stefan Čukić
Direktor ekipnih takmičenja