Treći mandat za Milinovića!

Datum objave: 27.02.2022. // Kategorija: Domaća scena
Predsednik Teniskog saveza Republike Srpske Draško Milinović, na Izbornoj skupštini u Banjaluci, dobio je punu podršku delegata i jednoglasno je izabran na novi, treći uzastopni, mandat od četiri godine.
Draško Milinović je na čelo saveza došao 2012. godine, preuzeo je ovu funkciju teškim uslovima, a uprkos svim poteškoćama sa kojima je celi svet bio suočen u prethodnom periodu, Teniski savez Republike Srpske prerastao je u jednu snažnu sportsku instituciju, sa jednim od najmodernijih teniskih centara u regionu.
Uspotavljena je snažna saradnja sa Teniskim savezom Srbije, a prve čestitke stigle su upravo od predsednika TSS, gospodina Mirka Petrovića.

“U svoje ime i u ime Teniskog saveza Srbije upućujem najiskresnije čestitke na Vašem reizboru za predsednika Teniskog saveza Republike Srpske uz najbolje želje za uspeh u vršenju odgovornih dužnosti kao prvog čovjeka teniskog sporta naše bratske zemlje"  – navodi se u poruci predsednika Teniskog saveza Srbije.