Saopštenje za klubove, članove TSS

Datum objave: 10.12.2021. // Kategorija: Domaća scena
Poštovani članovi TSS,

Obaveštavamo vas da je Upravni odbor Teniskog saveza Srbije, na elektronskoj  sednici održanoj  dana 09.12.2021. godine, u skladu sa odredbama Uredbe o utvrđivanju Programa finansijske podrške sportskim organizacijama u otežanim ekonomskim uslovima usled pandemije COVID ‒ 19 izazvane virusom SARS‒CoV‒2, od  25.11.2021. godine, i uslovima koje predviđa navedena Uredba, doneo odluku kojom se utvrđuje spisak klubova koji ispunjavaju uslove za realizaciju ovog programa, za koje se nadležnom Ministarstvu predlaže odobravanje finansijskih sredstava.

Ministarstvu će biti predloženo prvih 8 klubova po rang listi TSS od prijavljenih klubova za pomoć.
1 TK Crvena Zvezda 2
2 TK Spartak 3
3 TK Dril 4
4 TK Player Zone 5
 5 TAŽ 6
6 TK Đukić 7
7 TK Meridijana NS 8
8 TA Tipsarević 9

Klubovi će blagovremeno biti obavešteni o daljem postupku realizacije isplate finansijske pomoći.
Tekst odluke objavljen je internet stranici TSS, na dan objavljivanja ovog obaveštenja.

U Beogradu, dana 09.12.2021. godine
TSS

2021. rang lista ovde

pravilnik o rangiranju klubova ovde