REZULTATI od 18. do 24.01.2010.
ITF LUTZ (FL,USA) šljaka 25.000 dolara
1.kolo, singl:(WC) Teodora Mirčić - (2) Angela Haynes (USA) 7:6, 3:7, 7:5
2.kolo, snigl: (WC) Teodora Mirčić - (SE) Ajla Tomljanović (CRO) 4:6, 2:6
Dubl -
1.kolo: Mirčić,Kosinska (SRB,POL) - Castano, Haynes (COL,USA) 7:5, 1:6, 10:2
Četvrtfinale: Mirčić, Kosniska (SRB,POL) - Ani, Miyamura (EST,JPN) 3:6, 1:6
__________________________________________________________________
ITF STUTTGART (GER) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara
1.kolo,singl:(q) Dušan Lajović - (6) Bastian Knittel (GER) 1:6, 5:7
Ivan Bjelica - (4) Andrey Kuznetsov (RUS) 6:4, 1:6, 4:6
Dubl -
1.kolo: Bjelica, Hizak (SRB,CRO) - Lajović, Tošić (SRB,MNE) 6:3, 6:7, 7:10
Četvrtfinale: Lajović, Tošić (SRB,MNE) - (1) Kuznetsov, Matsukevitch (RUS,RUS) 6:3, 6:3
Polufinale: Lajović, Tošić (SRB,MNE) - Bloemke, Meigel (GER,GER) 1:6, 1:6
_________________________________________________________________
ITF HOLLYWOOD (FL,USA) šljaka 10.000 dolara
1.kolo, singl: (q) Vladimir Obradović - (8) Matej Bocko (SVK) 6:7, 4:6
Dubl-
1.kolo: Obradović, Paukku (SRB,FIN) - (4) Garza, Nunez (MEX,USA) 3:6, 4:6
_________________________________________________________________________
ITF CALA MILLOR (ESP) šljaka 10.000 dolara
1. kolo, singl: (5) David Savić - Pablo Martin-Adalia (ESP) 6:7(5), 1:6
Dubl -
Četvrtfinale: (1) Savić, Trusendi (SRB,ITA) - Diez, Gonzalez-Jimenez (ESP,ESP) 6:3, 0:6, 7:10
____________________________________________________________________________
ITF PREROV (CZE) dvorana - tepih JUNIORSKI TURNIR, G1
Devojke -
1.kolo, singl: (7) Natalija Kostić slobodna
(14) Jovana Jakšić slobodna
2. kolo, singl: (7) Natalija Kostić - Mukhabbat Saidova (RUS) 6:2, 2:6, 7:5
(14) Jovana Jakšić - (q) Anna Smolina (RUS) 6:2, 6:4
3.kolo, singl: (7) Natalija Kostić - (10) Ilona Kremen (BLR) 2:6, 2:6
(14) Jovana Jakšić - (q) Petra Uberalova (SVK) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (14) Jovana Jakšić - (5) Margarita Gasparyan (RUS) 6:4, 6:3
Polufinale: (14) Jovana Jakšić - (2) Magda Linette (POL) 2:6, 3:6
_________________________________________________________________________
ITF BARRANQUILLA (COL) šljaka JUNIORSKI TURNIR, G1
Devojke -
1.kolo, singl: (11) Saška Gavrilovska slobodna
2.kolo, singl: (11) Saška Gavrilovska - Isaura Enrique Aguilar (PAR) 2:6, 6:3, 7:5
3.kolo, singl: (11) Saška Gavrilovska - Silvia Albano (ITA) 6:3, 6:4
Četvrtfinale: (11) Saška Gavrilovska - (1) Monica Puig (PUR) 7:6, 1:6, 4:6
Dubl -
Polufinale: (4) Gavrilovska, Kovinić (SRB,MNE) - (2) Mestach, Schuurs (BEL,NED) 2:6, 2:6