REZULTATI 30.01. - 07.02.2010.
Datum objave: 01.02.2010. // Kategorija: Vesti
ATP ZAGREB (CRO) dvorana - tvrda podloga 450.000 evra SERIJA 250
1.kolo, singl: (5) Janko Tipsarević - Michael Berrer (GER)
(4) Viktor Troicki - Rainer Schuettler (GER)
Kvalifikacije -
1.kolo: Dušan Lajović - Ante Pavić (CRO) 1:6, 5:7
(4) Ilija Bozoljac - Franco Skugor (CRO) 6:4, 6:3
2.kolo: (4) Ilija Bozoljac - Philipp Oswald (AUT) 6:1, 7:5
3.kolo: (4) Ilija Bozoljac - (7) Martin Fischer (AUT)
_______________________________________________________________________________________
ATP SANTIAGO (CHI) šljaka 398.250 dolara SERIJA 250
Kvalifikacije -
1.kolo: Boris Pašanski - Ricardo Hocevar (BRA) 1:6, 7:5, 6:3
2.kolo: Boris Pašanski - (1) Brian Dabul (ARG) 6:1, 6:2
3.kolo: Boris Pašanski - Juan-Martin Aranguren (ARG)
__________________________________________________________________________________
ATP KAZAN (RUS), DVORANA - TVRDA PODLOGA, 50.000 dolara
Dubl -
1. kolo: Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - Bautista-Agut, Menendez-Maceiras (ESP,ESP)
Kvalifikacije -
1. kolo: (1) Nikola Ćirić slobodan
2. kolo: (1) Nikola Ćirić - Aleksander Vasin (RUS) 6:4, 6:1
3. kolo: (1) Nikola Ćirić - (8) Alexander Lobkov (RUS) 0:6, 6:3, 2:6
_______________________________________________________________________
ATP DALLAS (TX,USA) dvorana - tvrda podloga 50.000 dolara
Kvalifikacije -
1.kolo: Vladimir Obradović - (WC) David Emery (USA) 6:3, 6:2
2. kolo: Vladimir Obradović - John Paul Fruttero (USA) 6:4, 7:6(7)
3. kolo: Vladimir Obradović - Juho Paukku (FIN)
______________________________________________________________________
ITF BELFORT (FRA) dvorana - taraflex 25.000 dolara
1. kolo, singl: (Q) Nataša Zorić - Anna Korzeniak (POL)
Kvalifikacije -
1. kolo: (9) Nataša Zorić - Jade Suvrijn (FRA) 6:4, 6:0
2. kolo: (9) Nataša Zorić - (3) Tereza Hladikova (CZE) 4:6, 7:6(7), 6:1
______________________________________________________________________
ITF BURNIE (AUS) tvrda podloga 25.000 dolara
Kvalifikacije -
1. kolo: (5) Tamara Čurović - Jennifer Nguyen (AUS) 6:0, 6:0
2. kolo: (5) Tamara Čurović - (10) Anna Arina Marenko (RUS)
____________________________________________________________________
ITF EILAT (ISR) tvrda podloga 10.000 dolara
Kvalifikacije -
1. kolo:Nikola Čačić - James Cluskey (IRL) 7:6, 2:6, 6:2
Arsenije Zlatanović - (9) Todor Enev (BUL) 0:6, 2:6
Saša Stojisavljević - Alexey Vatutin (RUS) 6:4, 6:3
(WC) Marko Đoković - David Pel (NED) 6:1, 6:4
Ilija Vučić - (13) Vitali Reshetnikov (RUS) 6:3, 3:6, 6:0
2.kolo: Nikola Čačić - Mikhail Biryukov (RUS) 6:1, 6:4
Saša Stojisavljević - (15) Germain Giguinon (BEL) 2:6, 4:6
(WC) Marko Đoković - (14) Alexander Bury (BLR) 6:2, 1:6, 4:6
Ilija Vučić - Pavel Katliarov (BLR) 3:6, 3:6
3.kolo: Nikola Čačić - (1) Di Wu (CHN) 4:6, 6:7(2)