Regionalni trening TS Zapadne Srbije

Datum objave: 06.05.2011. // Kategorija: Vesti

regionalni_trening_u_Cacku2_

Na terenima TK Sloboda u Čačku održan je regionalni trening Teniskog saveza Zapadne Srbije kome je prisustvovalo više od 30 dece, uzrasta od 10 do 14 godina, koji su u proteklom periodu svojim igrama i rezultatima zaslužili da se nađu u ovoj vrsti trenažnog procesa. Ovo je samo nastavak već započetog programa TSS na razvoju juniorskog tenisa kroz sistematski rad
u svim regionima naše zemlje. Posle Niša na red je došao Čačak, a nastavak sledi u Beogradu i Novom Sadu.

Regionalni trening u Čačku vodili su treneri Miloš Dedić i Dušan Tešović. Ovom događaju prisustvovali su predsednik Teniskog saveza Srbije Slobodan Živojinović, predsednik TS Zapadne Srbije Milenko Čojbašić i sportski direktor TSS Aleksandar Bolić, koji su tom prilikom pozdravili sve prisutne i održali govore.
Najmlađi takmičari su iskoristili priliku da naprave zajednički snimak sa predsednikom TSS Živojinovićem.