Naranđasti nivo u znaku Nine

Datum objave: 20.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Classics održan je turnir u konkurenciji do 10 godina, naranđasti nivo za devojčice.

Turnir je obeležila Nina Milivojević koja je tokom celog takmičenja izgubila samo tri gema. U finalu Nina je rezultatom 4:0 pobedila Danicu Milić. U polufinalu Milivojevićeva je bila bolja od Helene Korać 4:2, dok je Danica savladala Anastasiju Drobnjaković 5:4(5).

Uglješi naranđasti nivo u TK Privilege

Na terenima TK Privilege održan je turnir u konkurenciji do 10 godina, naranđasti nivo za dečake, druga kategorija.

Pobednički pehar osvojio je Uglješa Sofrenović koji je u finalu bio bolji od Luke Ćeramilca 4:0. U polufinalu Uglješa je pobedio Luku Prelevića 4:1, dok je Ćeramilac savladao imenjaka Luku Mitrovića 5:3.

Utešni turnir osvojio je Mateja Vlaisavljević pobedom nad Aleksandrom Pijevićem 4:2.

Zeleni nivo u znaku Tamare

Datum objave: 16.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Green Set održano je Prvenstvo u konkurenciji do 10 godina, zeleni nivo za devojčice.

Pobednik ovog takmičenja je Emilija Miljković koja je u finalu bila bolja od Elene Stjepić 4:0, 4:1. U polufinalu Emilija je pobedila Antoninu Petković 4:0, 4:0, dok je Elena savladala Iris Kresović 4:0, 4:0.

Utešni turnir osvojila je  Tamara Ljuba koja je u finalu savladala Ivu Kostić 4:1, 5:3.

Branko za trofej u Izraelu

Datum objave: 15.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Velika teniska nada Srbije, 13 - godišnji Branko Đurić boriće se za novi Tennis Europe trofej, ovaj put u konkurenciji do 14 godina.

Branko se kao prvi nosilac na Tennis Europe takmičenju u Jerusalimu plasirao u finale pobedivši Britanca Vilijama Jansena 6:1, 6:3.

Za prvi Tennis Europe trofej u konkurenciji do 14 Đurić će se boriti protiv drugog nosioca, Izraelca Rona Elouka.

U 2017. Branko je osvojio šest Tennis Europe trofeja u singlu u konkurenciji do 12 godina.

Lana osvojila Pančevo

Prvenstvo Pančeva u konkurenciji do 12 godina za devojčice, druga kategorija, održano je na terenima TK Mladost.

Trijumf na ovom takmičenju zebeležila je Lana Petković koja je u finalu pobedila Stelu Džinović 7:6, 6:1. U polufinalu Lana je bila bolja od Teodore Kostović 6:1, 6:4, dok je Stela savladala Milicu Zagorac 7:5, 6:4.

Lein trijumf u Haronu

Na terenima TK Haron u Beogradu održano jev Prvenstvo u konkurenciji do 14 godina, devojčice prva kategorija.

Naslov šampiona ponela je Lea Rupnjak koja tokom celog takmičenja nije izgubila ni set. U finalu Lea je bila bolja od Ive Šepe 6:2, 6:0. U poulfinalu Rupnjakova je pobedila Miu Ristić 6:1, 6:4, dok je Šepa savladala Anđelu Lazarević 6:3, 6:4.

Bajiću trofej na Banjici

Datum objave: 14.03.2018. // Kategorija: Domaća scena

Prvenstvo Beograda u konkurenciji seniora, druga kategorija, održano je na terenima TK Banjica.

Šampionski pehar osvojio je Bogdan Bajić koji je u finalu posle velike borbe pobedio Aleksu Bućana 7:5, 3:6, 6:4. U polufinalu Bogdan je savladao Đorđa Radana 6:7(4), 6:3, 6:1, dok je Bućan bio bolji od Petra Pjevčevića 6:1, 6:2.

Yasmeen najbolja na Classicsu

Na terenima TK Classics u Beogradu održano je Prvenstvo za seniorke, druga kategorija.

Trijumfovala je Yasmeen Ghaoui koja je u finalu pobedila Teodoru Vujičić 6:3, 6:2. U polufinalu Yasmeen je savladala Simonu Maksimović 7:5, 6:4, dok je Teodora bila bolja od Katarine Kostić 6:3, 6:2.

Bjelobrku OP Subotice do 12

Teniski klub Spartak bio je domaćin takmičenja u konkurenciji do 12 godina za dečake, druga kategorija.

Prvenstvo Subotice do 12 osvojio je Jovan Bjelobrk koji je u finalu posle velike borbe savladao Aleksu Oparnicu 3:6, 6:4, 6:0. U polufinalu Jovan je pobedio Nemanju Kokotovića 6:4, 6:3, dok je Aleksa bio bolji od Egona Ferkovića 6:1, 6:2.

Tomićev trijumf na terenima TK Elite

Prvenstvo Novog Sada u konkurenciji do 14 godina, prva kategorija za dečake, održano je na terenima TK Elite.

Pobedničko postolje pripalo je Radomiru Tomiću koji je u borbi za trofej bio bolji od Lazara Dimitrijevića 6:1, 6:0. U polufinalu Radomir je pobedio Marka Stojanova 6:2, 6:4, dok je Lazar savladao Aleksu Markovića 7:6(3), 6:2.