EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 16 GODINA – JUNIORI

Datum objave: 23.08.2010. // Kategorija: Vesti

Spartak na tronu

Na teretnima TK Spartak u Subotici od 19. do 22. avgusta 2010. godine održano je Ekipno prvenstvo države za juniore u konkurenciji do 16 godina.
Na takmičenju je učestvovalo 10 ekipa, a tron je pripao TK Spartak koji je u finalu savladao ekipu Crvene zvezde 3:1.

Rezultati:
1.kolo: TK Spartak slobodan, TK Meridiana slobodan, TK As slobodan, TK Elite – TK Step In 4:1, TK Kolonija slobodan, TK Vojvodina slobodan, TK Novi Sad – TK Zak 4:1, TK Crvena zvezda slobodan. Četvrtfinale: TK Spartak - TK Meridiana 4:1, TK As - TK Elite 4:1, TK Vojvodina - TK Kolonija bez borbe, TK Crvena zvezda - TK Novi Sad 3:1. Polufinale: TK Spartak - TK As 4:0, TK Crvena zvezda - TK Vojvodina 3:1. Finale: TK Spartak - TK Crvena zvezda 3:1.