Dopis teniskim klubovima - predsednik Skupštine Teniskog saveza Srbije

Datum objave: 25.10.2022. // Kategorija: Domaća scena
Poštovane kolege,

Dana 14.10.2022. u Beogradu održana je redovna skupština Teniskog saveza Srbije.

Na samoj sednici kroz diskusiju je iznet značajan broj predloga za bolje funkcionisanje samog Saveza kao organizacije, zatim predlozi u vezi drugačije raspodele budžetskih sredstava sve do predloga za eventualnu izmenu statuta.

Na osnovu svih ovih predloga usvojen je Zaključak da se u pismenoj formi svi ovi kao i drugi predlozi, sugestije ili mišljenja dostave na kancelariju TSS i to u roku od 60 dana.

Nakon toga grupisaće se predlozi po temama i zakazaće se jedna ili više proširenih sednica Upravnog odbora na kojoj će moći da učestvuju svi zainteresovani  predstavnici teniskih klubova.

Na ovaj način doći ćemo do najboljih rešenja i izvršiti sve potrebne izmene i dopune oko kojih se postigne saglasnost.

Iz navedenih razloga molim sve teniske klubove odnosno njihove predstavnke, sportske radnike, trenere... da u ostavljenom roku do 25.12.2022. dostave svoje pismene predloge Kancelariji.

Svi predlozi biće postavljeni na sajt TSS-a u rubrici dokumenta kako bi svi imali uvid u dostavljene predloge.

S poštovanjem

Predsednik Skupštine Teniskog saveza Srbije

Milan Jerinkić

Dopis teniskim klubovima - predsednika Skupštine Teniskog saveza Srbije možete pogledati ovde