Obuka za nove teniske sudije - užestručno osposobljavanje

Datum objave: 26.08.2021. // Kategorija: Domaća scena
Sudijski Odbor Teniskog saveza Srbije organizuje užestručno osposobljavanje kandidata za nove teniske sudije.
Osposobljavanje će biti organizovano u Beogradu od 30/09 do 03/10 tekuće godine.

Kurs se bazira na obuci za rad na takmičenjima kako iz regionalnih tako i TSS Kalendara.
Nastava se odvija na srpskom jeziku ali je neophodno elementarno poznavanje engleskog jezika zbog stručne terminologije.

Polaznici se upozanju sa osnovnim teniskim Pravilima i Procedurama teniskog suđenja na osnovu kojih stiču dovoljno znanja i veština za rad u svojstvu Supervizora na turnirima iz nacionalnih Kalendara.

Uspešno savladavanje Kursa podrazumeva aktivan rad u učionici kao i zadovoljavajuće savladavanje finalnog testa koji se radi online te je neophodno da polaznici imaju pristup svom mail nalogu preko smart telefona, kompjutera i slično.

Predavači na ovom Kursu će biti naše najviše rangirane međunarodne teniske sudije u svojstvu Supervizora:
Vladimir Erg
Vuk Nikolić
kao i gost predavč Marijana Veljović, naš najpoznatiji i najviše rangirani teniski sudija sa licencom za sudiju u stolici.

Zainteresovani mogu da se prijave sledeći link u samom Obaveštenju ovde

Želimo vam dobrodošlicu u naš tim!