TSS nastavlja sa akcijom besplatne škole tenisa u TC Novak

Datum objave: 09.09.2015. // Kategorija: TSS škola tenisa
Teniski savez Srbije (TSS) organizovao je u protekla dva meseca ( jul i avgust 2015) na terenima Teniskog centra Novak u Beogradu (Tadeuša Košćuška 63)  besplatnu školu tenisa za najmlađe za sve zainteresovane mališane.

Reč je o programu razvoja teniskih škola koji bi trebalo da dovede do pojeftinjenja bavljenja ovim sportom, a  realizije uz podršku Svetske teniske federacije (ITF) i namenjen je deci školskog uzrasta.
Besplatna škola tenisa TSS u ova dva meseca se pokazala kao sjajan projekat koji ima budućnost, bio je izuzetno posećen iako se realizovao u vreme velikih vrućina I godišnjih odmora. TSS je odlučio da I mesec septembar takođe bude u znaku besplatne škole tenisa na terenima "Novak" .
Pozivamo sve beogradske klubove I trenere da uzmu učešće u ovoj besplatnoj školi tenisa, koja će kasnije nastaviti da realizuju u svojim klubovima.

Prijavu i uputstva za besplatnu školu tenisa TSS možete naći na sajtu TSS

ili na telefon 0648081113 - glavni kordinator programa Tennis 10's  u TSS Dragan Ilić