Teniski savez Vojvodine blistao na LORIST-u

Datum objave: 09.10.2017. // Kategorija: Domaća scena
Međunarodni sajam LORIST, 50. po redu, održan je od 3. do 8. oktobra na Novosadskom sajmu.

Na jubilarnom LORIST-u (sajam lova, ribolova, sporta) predstavilo se više od 100 sportskih klubova, sportskih udruženja, saveza, obrazovnih institucija u oblasti sporta sa teritorije Novog Sada, resorne gradske, pokrajinske i republičke institucije i sportski centri.
Tradicionalno, među svim sportskim institucijama u okviru LORIST-a koje su promovisale sport, zdrav način života i rekreaciju učestvovao je i Teniski savez Vojvodine koji je na najlepši mogući način istakao „beli sport“ i svu njegovu raskoš.
 Pored TS Vojvodine na 50. LORIST-u predstavio se i teniski klub Vojvodina, koji je jedan od najtrofejnijih klubova u našoj teniskoj istoriji, prvi teniski klub legendarne Monike Seleš.