Teniski čas u Opovu uz podršku NIS-a

Datum objave: 05.10.2019. // Kategorija: TSS škola tenisa
U okviru proslave sportskih dana u opštini Opovo,  kompanijа NIS,  Teniski savez Srbije i  Sportski  savez opštine Opovo,  organizovali su mini teniski spektakl za decu. Оsnovci iz Opova  su koristeći rekete, lakše loptice, i opremu prilagođenu njihovom uzrastu,  pokazali takmičarski duh,  dok su kroz igru i druženje usvajali osnovne sportske vrednosti – rad i težnju za usavršavanjem, postizanjem rezultata i fer-plej.

Promovišući sport, zdravje i timski duh među najmlađima,  NIS i Teniski savez Srbije već osam godina za redom  organizuju besplatne otvorene škole tenisa za decu. U okviru društveno odgovornog poslovanja i  slogana  „Budućnost na delu“, NIS na ovaj način pomaže u otkrivanju mladih talenata i njihovom razvoju, podržavajući profesionalno, ali I rekreativno bavljenje sportom.