TENISKA MONOGRAFIJA STIGLA NA PETI KONTINENT

Datum objave: 17.01.2013. // Kategorija: Vesti

Ana-knjiga2

Knjiga Tenis bez  granica, u izdanju Teniskog saveza Srbije, tek što je krajem decembra promovisana u Beogradu, već se našla na Gren slem turniru u Melburnu, u dalekoj Australiji.

Naša najbolja teniserka Ana Ivanović, na konferenciji za štampu posle pobede u drugom kolu, pozirala je novinarima i fotoreporterima držeći u rukama kapitalnu monografiju TSS, koja je inače  već prvog dana  izazvala veliku pažnju i zanimanje medju prisutnima, reprezentativka Srbije Jelena Janković je potpisala knjigu.

jelena_jankovic_melburn

Brojni telefonski pozivi iz Sidneja, Melburna i Perta i interesovanje gde se i kako može kupiti specijalna enciklopedija TSS, samo su još jedna potvrda da se radi o izdanju koje je uradjeno profesionalno,  i bogato ilustrovano fotografijama, dokumentima i uradjeno u ekskluzivnoj opremi i punom koloru na preko 900 strana.

Zbog velikog interesovanja za ovu monografiju Teniski savez Srbije na proleće priprema i englesko izdanje.