Telekom Srbija uz srpske tenisere

Datum objave: 20.02.2019. // Kategorija: Domaća scena
Telekom Srbija postao je generalni sponzor Teniskog saveza Srbije. Najveća telekomunikaciona kompanija sa jedinstvenim brendom mts u narednih godinu dana pružaće podršku aktivnostima ovog sportskog udruženja.
Potpisivanjem ovog Ugovora o sponzorstvu nastavljena je saradnja i podrška koju je Telekom Srbija pružala TSS u prethodnim periodima. TSS ne krije zadovoljstvo činjenicom da je kompanija kao što je Telekom Srbija ponovo u sponzorskom pulu srpskog tenisa i da će nastaviti da pomaže funkcionisanje saveza i razvoj mladih tenisera koji bi tek trebalo da krenu stopama slavnih kolega.
Teniskom savezu Srbije potpisani ugovor predstavlja još jedan u nizu strateških koraka ka unapređenju uslova u kojima teniske nade u našoj zemlji treniraju.
Imajući u vidu dosadašnju podršku koju Telekom Srbija pruža generalno sportu u našoj zemlji, potpisivanje ovog ugovora je logičan nastavak u realizaciji tog puta i snažna podrška najpopularnijem individualnom sportu u Srbiji.