Srpske teniserke se družile sa mladim teniskim talentima na Fed kupu

Datum objave: 18.04.2015. // Kategorija: FED cup i DAVIS cup

Najbolje srpske teniserke Jelena Janković, Aleksandra Krunić i Ivana Jorović družile su se danas na Fed kupu sa najmlađim članovima Teniskog saveza Srbije i odigrali par poena sa njima. Nakon druženja mladi teniski talenti su uz podršku Teniskog saveza Srbije i kompanije NIS imali priliku da vide umeće naših teniserki uživo na terenu.

NIS šestu godinu zaredom uspešno sarađuje sa Teniskom savezom Srbije i na taj način ulaže u razvoj profesionalnog i rekreativnog sporta. Kroz program „Energija sporta“, kompanija sa Savezom već četiri godine organizuje „Otvorenu školu tenisa“, koja velikom broju dece iz cele Srbije omogućava besplatno učenje prvih teniskih koraka i na taj načim širi svest mladih o važnosti bavljenja sportom i zdravom načinu života.