SELEKTOR OBRADOVIĆ OBJAVIO SPISAK IGRAČA KOJI PUTUJU U PRAG

Datum objave: 27.03.2012. // Kategorija: Vesti
NIS_Davis_cup_tim_Srbije_Cair_smanjena2
Danas ističe rok za prijavu ekipa koje će na teren izvesti selektori Srbije i Češke u meču četvrtfinala Davis cupa Svetske grupe za 2012. godinu.
U ITF ( Međunarodnu tenisku Federaciju ) danas je iz Teniskog saveza Srbije poslat spisak sa imenima igrača na koje će selektor NIS
Davis cup reprezenatcije Srbije Bogdan Obradović računati u predstojećem susretu protiv Čeha.
Za duel sa selekcijom Češke koji je na programu od 06. do 08. aprila 2012. godine u O2 Areni u Pragu selektor srpskog tima Obradović
odlučio se za sledeći tim: Janko Tipsarević (9. na ATP listi, singl), Viktor Troicki (27), Dušan Lajović (192) i Nenad Zimonjić (6. mesto na ATP listi,dubl).
Savezni kapiteni reprezentacija mogu izmeniti sastav ekipe i igrače koji ce nastupiti, sve do
četvrtka 5. aprila 2012. do 12 časova kada je zakazan žreb.