Selektor NIS Fed kup tima Srbije Tatjana Jecmenica-Jevtic objavila spisak igračica za susret sa Paragvajom

Datum objave: 07.04.2015. // Kategorija: FED cup i DAVIS cup

Fed kup meč Srbija - Paragvaj - Novi Sad 18. i 19. april 2015.

MEČ PLEJ OFA FED KUPA ZA POPUNU SVETSKE GRUPE B ZA 2016. GODINU: SRBIJA - PARAGVAJ (NOVI SAD, SPENS, 18. I 19. APRIL 2015)

Danas ističe rok za prijavu ekipa koje će na teren izvesti selektori Srbije i Paragvaja u meču plej ofa Fed kupa za popunu Svetske grupe B za 2016. godinu. U ITF ( Međunarodnu tenisku Federaciju ) danas je iz Teniskog saveza Srbije poslat spisak sa imenima igračica na koje će selektor NIS Fed kup reprezenatcije Srbije računati u predstojećem susretu.

Za duel sa selekcijom Paragvaja koji je na programu 18.i 19. aprila 2015. godine u Novom Sadu selektor srpskog tima Tatjana Ječmenica-Jevtić odlučila se za sledeći tim: Ana Ivanović
 (6. igračica sveta), Jelena Janković (17), Aleksandra Krunić (72), Ivana Jorović (286).

Prvi dan takmičenja (18. april) igraju se dva singl meča, prvi počinje u 13.00 časova, drugi odmah po završetku prvog.

Drugi dan takmičenja (19. april) igraju se dva singl meča i dubl, prvi singl počinje u 13.00 časova, posle kojeg sledi drugi singl, zatim i dubl.