Salatara u Valjevu, od 11. jula u prostorijama NBS

Datum objave: 08.07.2011. // Kategorija: Vesti

Salatara_03

Posle pet meseci provedenih na “službenom putu” kroz Srbiju, veliki srebrni pehar se vraća u Beograd i od ponedeljka će biti izložen u holu zgrade Narodne banke Srbije na Slaviji.
 Istovremeno, u ponedeljak u 19 časova će, u holu zgrade biti otvorena izložba fotografija sa Dejvis kup takmičenja čiji je autor Srdjan Stevanović - oficijelni fotograf Teniskog saveza Srbije.

Ovom postavkom Narodna banka Srbije promoviše vrednosti oličene u sportistima koji su osvajanjem Dejvis kupa postali uzor mladima Srbije i doneli nam mnogo radosti.
Izložbu će otvoriti guverner Dejan Šoškić u prisustvu funkcionera Teniskog saveza Srbije, predsednika UO Toplice Spasojevića i predsednika TSS Slobodana Živojinovića.