Datum objave: 17.08.2012. // Kategorija: Vesti
Raspored mečeva i rezultati NIS Ekipnog prvenstva za juniore u konkurenciji do 16 godina:
Raspored:
Petak 17.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TK PARTIZAN - TK SPENS
Petak 17.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TK AS BGD - TK WHITE STAR
Petak 17.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TK TK KOLONIJA - TK GAZELA
Petak 17.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak ne pre 13:00h TK POŽAREVAC - TK SVETI SAVA
Subota 18.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TA ELITE - pobednik meča TK POŽAREVAC - TK SVETI SAVA
Subota 18.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TK GALEB - pobednik meča TK PARTIZAN - TK SPENS
Subota 18.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak u 10:00h TK CRVENA ZVEZDA - pobednik meča TK KOLONIJA - TK GAZELA
Subota 18.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA početak ne pre 13:00h TK TAŽ - pobednik meča TK AS BGD - TK WHITE STAR
Nedelja 19.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA oba polufinala sa početkom u 10:00h.
Ponedeljak 20.08.2012 na terenima TK CRVENA ZVEZDA finale sa početkom u 10:00h.
Rezultati:
1. kolo, petak 17.08.2012 -
TK Požarevac - TK Svet Sava 4:0
1. Marjanović Lazar - Koneski Nikola 6:0, 6:0
2. Stefanović Luka - Stanisic Bogdan 6:1, 6:1
3. Mladenović Nikola - Pejčić Danijel 6:0, 6:0
4. Jocić Aleksandar - Graovac Aaleksandar 6:1, 6:0
_________________________________________________________________________
TK Partizan - TK Spens 4:0
1. Popović Pavle - Kovacevic Nikola 6:2, 6:1
2. Dinić Stefan - Miladinović Miloš 6:0, 6:3
3. Drobnjaković Pavle - Vuković Vuk 6:0, 6:0
4. Žarković Bodin - Vuković Nikola 6:0, 6:0
__________________________________________________________________________
TK W.S. - TK AS BGD 4:0
1. Mitić Nemanja - Bojić Uroš 6:3, 6:0
2. Ristic Rastko - Vasiljević Aleksandar 6:3, 6:3
3. Radojević Veljko - Nikolčić Aleksa 6:0, 6:3
4. Savić Ilija - Gmijović Aleksandar 6:2, 6:2
__________________________________________________________________________
TK Gazela - TK Kolonija 4:2
1. Pliško Boris - Hopić Dino 6:4, 7:5
2. Petrovic Aleksa - Maričić Aleksandar 6:1, 6:2
3. Đerić Marko - Marković Stefan 6:2, 7:5
4. Miljak Ognjen - Dojčinović Sergej 6:2, 1:6, 0:6
______________________________________________________________________________________
2. kolo, subota 18.08.2012.
TK POŽAREVAC - TK ELITE NS 5:1
1. Marjanović Lazar - Bogićević Konstantin 6:2, 6:3
2. Stefanović Luka - Topolić Marko 6:0, 6:0 (predaja Topolića bez borbe)
3. Mladenović Nikola - Drinić Milan 2:6, 3:6
4. Jocić Aleksandar - Matić Stefan 5:7, 6:2, 6:2
_______________________________________________________
TK CRVENA ZVEZDA - TK GAZELA 4:0
1. Čurčin Aleksandar - Pliško Boris 6:1, 6:4
2. Rakić Strahinja - Petrović Aleksa 6:0, 6:1
3. Blanuša Stefan - Đerić Marko 6:1, 6:1
4. Šunjevarić Ognjen - Miljak Ognjen 6:1, 6:0
________________________________________________________
TK PARTIZAN - TK GALEB 4-2
1. Popović Pavle - Ponjević Radovan 2:6, 2:6
2. Dinić Stefan - Svenderman Stefan 6:2, 6:2
3. Drobnjaković Pavle - Popov Vanja 6:2, 6:1
4. Žarković Bodin - Krudulj Mihajlo 6:3, 6:2
DUBL
1. Popović Pavle/Dinić Stefan - Ponjević Radovan/Krudulj Mihajlo 4:6, 4:6
2. Drobnjaković Pavle/Žarković Bodin - Popov Vanja/Svenderman Stefan 7:5, 4:6, 10:0
__________________________________________________________
TK TAŽ - TK WHITE STAR 4:2
1. Vukotić Danilo - Mitić Nemanja
2. Mitić Marko - Ristić Rastko 6:4, 2:6, 6:7(4)
3. Miletić Miomir - Radojević Veljko 63 64
4. Pejčić Vuk - Savić Ilija 3:6, 6:4, 3:6
DUBL
1.Vukotić Danilo/Miletić Miomir - Mitić Nemanja/Stakić Luka 6:1, 6:2
2.Pejčić Vuk/Stamenković Petar - Mitić Stefan/Savić Ilija 6:1, 6:3