REZULTATI 10 - 17.01.2011.
WTA SYDNEY (AUS) tvrda podloga 618.000 dolara SERIJA PREMIER
1. kolo, singl: (6) Jelena Janković - Aravane Rezai (FRA) 5:7, 6:2, 3:6
(q) Bojana Jovanovski - Kaia Kanepi (EST) 6:4, 6:4
2.kolo, singl: (q) Bojana Jovanovski - Aravane Rezai (FRA) 7:6(4), 7:6(4)
Četvrtfinale: (q) Bojana Jovanovski - Flavia Pannetta (ITA) 6:4, 6:1
Polufinale: (q) Bojana Jovanovski - (8) Na Li (CHN) 6:7(5), 3:6
Kvalifikacije -
1. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Lourdes Dominguez Lino (ESP) 1:6, 7:5, 6:0
2. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Arantxa Rus (NED) 6:2, 5:7, 7:5
3. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Sorana Cirstea (ROU) 6:4, 6:2
_____________________________________________________________________
ATP SYDNEY (AUS) tvrda podloga 422.300 dolara SERIJA 250
1. kolo, singl: (4) Viktor Troicki slobodan
2. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - pobednik Stepanek - Chela 6:2, 6:3
Četvrtfinale: (4) Viktor Troicki - (5) Richard Gasquet (FRA) 6:4, 6:4
Polufinale: (4) Viktor Troicki - Florian Mayer (GER) 6:4, 7:6(4)
Finale: (4) Viktor Troicki - Gilles Simon (FRA) 5:7, 6:7(4)
___________________________________________________________________
ITF PINGGUO (CHN) tvrda podloga 25.000 dolara
1.kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (1) Julie Coin (FRA) 1:6, 6:2, 0:6
Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Boyan Wang (CHN) 6:3, 6:2
2. kolo: Doroteja Erić - (8) Ran Tian (CHN) 7:5, 6:1
3.kolo: Doroteja Erić - (9) Lin Zhu (CHN) 6:2, 6:7, 6:4
___________________________________________________________________
ITF PLANTATION (FL,USA) šljaka 25.000 dolara
1.kolo, singl:(Q) Nataša Zorić - (q) Allie Will (USA) 6:3, 3:6, 3:6
Kvalifikacije -
1.kolo:(12) Nataša Zorić - (WC) Maria Tsakanyan (RUS) 6:1, 6:3
2.kolo:(12) Nataša Zorić - Jan Abaza (USA) 6:0, 6:2
3.kolo:(12) Nataša Zorić - (1) Mashona Washington (USA) 6:2, 3:6, 6:1
_______________________________________________________________________
ITF GLASGOW (GBR) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara
1.kolo, singl:(5) Teodora Mirčić - (q) Jessica Ren (GBR) 6:1, 6:1
2.kolo, singl: (5) Teodora Mirčić - (WC) Alexandra Walker (GBR) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (5) Teodora Mirčić - (4) Anna Fitzpetrick (GBR) 4:6, 6:2, 3:6
Dubl -
FINALE: (1) Mirčić, Tinjić (SRB,CRO) - Eikeri, Shinikova (NOR,BUL) 4:6, 4:6
____________________________________________________________________
ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara
1.kolo, singl:(6) Dušan Lajović - Patrik Brydolf (SWE) 7:5, 6:3
2.kolo, singl: (6) Dušan Lajović - Dino Marcan (CRO) 7:6(2), 6:4
Četvrtfinale: (6) Dušan Lajović - (1) Attila Balazs (HUN) 7:5, 6:2
Polufinale: (6) Dušan Lajović - (3) Artem Smirnov (UKR) 4:6, 3:6
_________________________________________________________________
ITF COPA GATORADE 2011
CARACAS (VEN) tvrda podloga JUNIORI G1
Devojke -
1.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska slobodna
2.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska - Luicelena Perez (VEN) 0:2 predaja Gavrilovske
Dubl -
Finale: (1) Gavrilovska, Sizikova (SRB,RUS) - (3) Gonzalez, Gonzalez (ECU,PAR)
Muškarci -
1.kolo, singl:(7) Peđa Krstin slobodan
(3) Nikola Milojević slobodan
2.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:3, 6:3
(3) Nikola Milojević - (q) Pol Toledo Bague (ESP) 6:1, 6:1
3.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Nicholas Naumann (USA) 6:4, 6:2
(3) Nikola Milojević - (15) Edward Nguyen (CAN) 6:4, 6:2
Četvrtfinale: (7) Peđa Krstin - (q) Eduard Esteve Lobato (ESP) 6:3, 3:2 predaja Lobata
(3) Nikola Milojević - Connor Farren (USA) 6:4, 6:3
Polufinale: (7) Peđa Krstin - (1) Hugo Dellien (BOL) 7:6(6), 3:6, 1:6
(3) Nikola Milojević - Gabriel Vicentini Pereira (BRA) 6:0, 6:2
Finale: (3) Nikola Milojević - (1) Hugo Dellien (BOL)