Olga Danilović nominovana za nagradu „Hrabro srce“

Datum objave: 21.03.2018. // Kategorija: FED cup i DAVIS cup
NIS Fed kup reprezentativka Srbije, naša najbolja mlada teniserka i velika zvezda u usponu 17 – godišnja Olga Danilović nominovana je od strane ITF-a za nagradu „Hrabro srce“ koje dodeljuje Međunarodna teniska Federacija  za požrtvovanost i rezultate u Fed kup takmičenju.

Danilovićeva je boje Srbije u Fed kupu ove godine branila u februaru, u takmičenju Prve grupe Evro-afričke zone koje je održano u Talinu (Estonija). Mlada zvezda srpskog tenisa je tada zabeležila tri pobede u singlu, savladavši i 15. teniserku sveta Letonku Anastasiju Sevastovu.

Pored naše Olge za nagradu Fed kup Heart Award Evro - Afričke Zone I  nominovane su Britanka Džoana Konta i Letonka Jelena Ostapenko. Glasanje počinje 23. marta na FedCup.com i trajaće do 29. marta 2018.
Glasati možete ovde:

Fed kup Heart Award do sada su od teniserki iz Srbije osvajale Jelena Janković (dva puta) i jednom Bojana Jovanovski, a među nominovanim bila je i Ivana Jorović.