Održana besplatna škola tenisa u Ćupriji

Datum objave: 28.08.2016. // Kategorija: TSS škola tenisa
Ovog vikenda u Ćupriji  održana je otvorena škola tenisa za decu koju već petu godinu zaredom organizuju NIS i Teniski savez Srbije. Priliku da nauče osnovna pravila tenisa dobili su svi mališani koji su  na gradskom trgu uživali u igri, druženju i zabavi.

Nakon odigranih teniskih mečeva, svi učesnici ove akcije dobili su diplome, kao znak zahvalnosti na sportskom ponašanju i fer-pleju. NIS kao generalni sponzor Teniskog Saveza Srbije realizuje školebesplatnog tenisa u skladu sa svojim sloganom „Budućnost na delu“ čiji je cilj, između ostalog, promocija  zdravog  načina života i pravilan razvoj mladih. Do sada je u ovoj akciji  učestvovalo  više od 27000  dečaka i devojčica širom Srbije, a podrškom projekta ove vrste, kompanija istovremeno promoviše i sportske vrednosti, kao što su timski duh i stremljenje ka rezultatima.

Teniski karavan nastaviće da obilazi gradove širom Srbije, a sledeće stanice biće Jagodina i Subotica.