Održana promocija kapitalne monografije TENIS BEZ GRANICA

Datum objave: 24.12.2012. // Kategorija: Vesti
promocija
U godini kada TSS slavi 90 godina od osnivanja Saveza, važan dogadjaj je promocija kapitalne monografije  TENIS BEZ GRANICA, koja je održana u ponedeljak, 24.decembra, sa početkom u 16 časova u prostoru Muzeja istorije, Trg Nikole Pašića 11.
vuk-boba

Knjigu  formata 31  x 23 sm, sa 900 strana u punom koloru, u super luksuznoj opremi i sa preko 1500 fotografija od kojih mnoge do sada nisu prikazane javnosti, predstavili su:
Vuk Jeremić, predsednik Teniskog saveza Srbije, Bratislav Petković, Ministar kulture i informisanja R.S, Slobodan Živojinović, počasni predsednik TSS, Radmilo Armenulić, počasni član TSS, Čedomir Šoškić, autor monografije...
promocija2

Promociji  i koktelu posle predstavljanja monografije su prisustvovali brojni bivši i sadašnji teniseri, sportski radnici, gosti.
boba_01
 Monografija TENIS BEZ GRANICA kapitalno delo i sublimacija svega najvažnijeg u istoriji tenisa na našim prostorima.
vuk-armenulic