Mihaela Đaković niže titule

Datum objave: 20.01.2017. // Kategorija: Međunarodna scena (ATP, WTA, juniori)
Mlada teniserka Srbije, 15 - godišnja Mihaela Đaković ostvarila je sjajne rezultate na startu sezone 2017.
Đakovićeva je na dva odigrana turnira osvojila dva trofeja u dubl konkurenciji na ITF turnirima u konkurenciji do 18 godina i igrala je finale singla.
Do naslova vicešampiona u sinlgu Mihaela je stigla na ITF turniru koji je održan na terenima TK Crvena zvezda u Beogradu gde je u borbi za trofej izgubila od predstavnice Hrvatske Noe Krznarić 6:2, 6:3.
Na istom takmičenja osvojila je trofej u dublu u paru sa zemljakinjom Teodorom Ristić savladavši u finalu takođe srpski par Skrobonja - Stanković 7:5, 7:6(2).
Novi trofej u dublu Mihela je iskovala na ITF turniru u Širokom Brijegu. U paru sa predstavnicom Poljske Magdalenom Hedržak u borbi za trofej naša mlada teniserka bila je bolja od ruskog para Krasnova - Nikitina 6:4, 6:3.