Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Nenadoviću titula u Lokomotivi

Datum objave: 30.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Lokomotiva u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkruenciji juniora do 18 godina.

Pobedu je odneo Filip Nenadović koji je u finalu bio bolji od imenjaka Filipa Ćebića 6:0, 6:3. U polufinalu Nenadović je savladao Jakova Travicu 7:5, 6:4, dok je Ćebić pobedio Mihajla Lasicu 7:5, 6:4.

Helena i Jovan osvojili Kup Paje Patka u Čačku

Kup Paje Patka održan je u Čačku u konkurenciji do 12 godina, prva kategorija iz kalendara Teniskog saveza Srbije u organizaciji TK Čačak.

Kod devojčica trijumfovala je Helena Radman pobedivši u finalu Aleksandru Đokić 6:0, 7:6(2). U polufinalu Helena je bila bolja od Elene Milutinović 6:3, 6:0, dok je Aleksandra savladala Laru Paunović 6:2, 6:0.

U konkunreciji dečaka naslov šampiona poneo je Jovan Bjelobrk koji je u borbi za tron pobedio Nikolu Matovića 6:4, 6:7(5), 6:3. U polufinalu Jovan je bio bolji od Alekse Mirkovića 6:0, 6:0, dok je Nikola savladao Vanju Nikolića 3:6, 6:4, 6:3.

Trijumf Sofije u TK Classics

Datum objave: 26.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Classics u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji devojčica, druga kategorija.

Pobednički pehar osvojila je Sofija Minko koja je u finalu savladala Laru Paunović 6:4, 6:3. U polufinalu Sofija je pobedila Miu Smiljanić 3:6, 6:1, 10:3, dok je Lara bila bolja od Vladice Vukić 7:5, 6:2.

Krivokapiću zeleni nivo u Reketu

Na terenima TK Reket u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 10 godina, zeleni nivo za dečake.

Na pobedničko postolje stao je Krsto Krivokapić koji je u finalu bio bolji od Uroša Palavestrića 4:1, 4:0. U polufinalu Krsto je savladao Andriju Sadžakovića 4:0, 4:0, dok je Uroš pobedio Viktora Višnića 4:2, 2:4, 7:4.

Utešni turnir osvojio je Dejan Livada pobedivši u finalu Andreja Manojlovića 4:1, 4:1.

Nikoliću titula u TK Privilege

Datum objave: 25.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do 12 godina za dečake, druga kategorija, održano je na terenima TK Privilege.

Naslov šampiona poneo je Vanja Nikolić koji je u finalu savladao Mihaila Topića 6:4, 2:6, 10:8. U polufinalu Vanja je pobedio Lazara Lukovića 6:4, 6:2, dok je Mihailo bio bolji od Stefana Rajičića 6:3, 6:4.

Maksimalan broj kandidata je 35.
Krajnji rok za prijave je 15. Septembar, prednost imaju kandidati koji se prvi prijave.

Nera i Andrej šampioni OP Zlatibora do 14 godina

Na terenima TK Zlatibor Springs održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake iz kalendara Teniskog saveza Srbije.

U konkurenciji devojčica naslov šampiona ponela je Nera Tesankić koja je u borbi za titulu savladala Angelinu Mihajlović 6:3, 6:1. U polufinalu Nera je bila bolja od Fleur Maris 6:2, 6:0, dok je Angelina pobedila Milicu Milošević 6:2, 6:1.

Kod dečaka trijumfovao je Andrej Rajak pobedivši u finalu Astra Pilipovića 6:3, 4:6, 6:4. U polufinalu Andrej je bio bolji od Petra Ćertića 6:4, 6:3, dok je Astro savladao Aleksu Smiljanića 6:2, 6:3.

Travici crveni nivo u TK Đukić

Datum objave: 24.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Đukić u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 10 godina crveni nivo.

Pobednički pehar osvojio je Petar Travica koji je u finalu savladao Minu Bačanin 5:1, 5:1. U polufinalu Petar je pobedio marka Pavlovića 5:3, 5:3, dok je Mina bila bolja od Alekse Stevića 5:0, 5:4.

Utešni turnir osvojio je Rastko Keković pobedivši u finalu Andreja Vasića 5:0, 3:5, 5:3.

Diniću OP Niša do 16

Datum objave: 19.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Radnički u Nišu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 16 godina za dečake, druga kategorija.

Pobedu je odneo Nemanja Dinić koji je u finalu savladao Nikolu Nešića 6:1, 6:0. U polufinalu Nemanja je bio bolji od Luke Božovića 6:1, 6:0, dok je Nikola pobedio Danila Mićunovića 1:6, 6:4, 6:4.

Petrović slavio na Masteru

Datum objave: 18.07.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Master u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo za seniore, druga kategorija.

Naslov šampiona poneo je Andreja Petrović kome je finalni meč kod rezultata 6:2, 2:0 predao Alan Magadan. U polufinalu Andreja je savladao Aleksu Savina 6:3, 6:2, dok je Alan pobedio Ivana Dobrijevića 6:2, 6:3.