Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Ćertiću Marina Oasa

Datum objave: 12.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkruenciji do 14 godina za dečake održano je na terenima TK Marina Oasa.

Pobednički pehar osvojio je Petar Ćertić koji je u finalu bio bolji od Jovana Bjelobrka 6:2, 6:2. U polufinalu Petar je pobedio Nemanju Đorđevića 6:3, 6:4, dok je Jovan savladao Aleksu Velinovića 6:2, 6:1.

Heleni zeleni nivo u TK Topaco

Datum objave: 09.09.2019. // Kategorija: Domaća scena
Na terenima TK Topaco tokom proteklog vikenda održan je turnir iz kalendara tennis 10  - zeleni nivo za devojčice. Do pobedničkog pehara stigla je Helena Vlajić koja je u finalu savladala Anu Jurišić 4:2, 4:0.
U polufinalu Helena je  bila bolja  od Marije Đukić 4:1, 4:0, dok je Ana pobedila Dragicu Stevanović 4:2, 4:0.
Pobednica utešnog turnira je Markovic Mina koja je u finalu savladala Hanu Ilić 5:4, 4:2.

TK Đukić i TK Stari grad novi ekipni šampioni Srbije (do 14)

Na terenima TK Sloboda u Čačku održano je Ekipno prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina, za devojčice i dečake.
Kod devojčica šampiosnki pehar podigla je ekipa TK Đukić iz Beograda, dok su kod dečaka do velikog slavlja stigli teniseri TK Stari grad iz Šapca.

Helena i Vanja šampioni OP Čačka do 12

Na terenima TK Sloboda u Čačku održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji devojčiva i dečaka do 12 godina, prva kategorija.

Naslov šampiona kod devojčica ponela je Helena Radman koja je u finalu bila bolja od Elene Milutinović 6:1, 6:0. U polufinalu Helena je savladala Ninu Krstić 6:0, 7:6(2), dok je Eleni meč kod rezultata 4:6, 0:1, predala Maša Janković.

U konkurenciji dečaka trijumfovao je Vanja Nikolić pobedivši u finalu Milana Radojičića 6:2, 7:5. U polufinalu Vanja je bio bolji od Uroša Rađenovića 7:5, 6:2, dok je Milan savladao Strahinju Albijanića 6:2, 7:5.

Milici Milosavljević OP Beograda do 14

Na terenima TK Top Ten održano je Otvoreno prvenstvo za devojčice u konkurenciji do 14 godina, druga kategorija.

Pobedu je odnela Milica Milosavljević koja je u finalu bila bolja od Gaje Đuričković 6:1, 6:0. U polufinalu Milica je savladala Miu Smiljanić 6:1, 6:2, dok je Gaja pobedila Tamaru Jevtić 7:6(7), 6:4.

Lasici Master

Datum objave: 04.09.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Master u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji juniora, do 18 godina, druga kategorija.

Trijumfovao je Mihajlo Lasica koji je u finalu savladao Aleksu Gajića 6:3, 6:1. U polufinalu Lasica je bio bolji od Andrije Stoškovića 6:0, 6:2, dok je Aleksa pobedio Jakova Travicu 6:0, 6:1.

Aleksandra i Dev osvojili Čolanov memorijal

rvena zvezda u Beogradu održan je Čolanov memorijal u konkurenciji devojčica i delaka do 12 godina, I kategorija.

Kod devojčica naslov šampiona ponela je Aleksandra Stevanović koja je u finalu bila bolja od Teodore Kostović 6:4, 6:0. U polufinalu Stevanovića je savladala Helenu Radman 6:4, 6:2, dok je Kostovićeva pobedila Galu Ivanović 6:4, 6:0.

U konkurenciji dečaka do pobedničkog pehara stigao je Dev Šivšanker Kanbargimat koji je u finalu pobedio Jovana Bjelobrka 7:5, 6:2. U polufinalu Dev je polufinalu bio bolji od Alekse Oparnice 6:1, 6:1, dok je Jovan savladao Miloša Mandića 6:1, 6:4.

Stefanoviću seniorska titula u TK TAŽ

Na terenima TK TAŽ u Nišu održano je Otvoreno prvenstvo za seniore.

Pobedničko postolje osvojio je Luka Stefanović koji je u finalu savladao Lazara Vojinovića 6:2, 5:7, 6:3. U polufinalu Luka je bio bolji od Lazara Radenkovića 6:3, 6:2, dok je Vojinović pobedio Aleksu Ćirića 2:6, 6:2, 6:2.

Milenkovića osvojila Top Ten

Na terenima TK Top Ten u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 18 godina za juniorke.

Naslov šampiona ponela je Neda Milenković koja je u finalu savladala Anamariju Kovačević 6:7(1), 7:5, 6:2. U polufinalu Neda je bila bolja od Ive Poleksić 6:0, 6:3, dok je Anamarija pobedila Jelenu Jevtić 1:6, 6:4, 6:1.

Ćertiću Loptica

Na terenima TK Loptica u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 14 godina za dečake.

Šampionski pehar osvojio je Petar Ćertić koji je u finalu savladao Aleksu Smiljanića 7:6, 7:6. U polufinalu Petar je bio bolji od Vlade Jankanja 6:2, 6:2, dok je Aleksa pobedio Ognjena Jagrovića 6:3, 7:6.