Gazela u znaku Komazeca

Datum objave: 23.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Gazela u Beogradu održano je otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 14 godina, treća kategorija, dečaci.

Šampionski trofej otišao je u ruke Miloša Komazeca koji je u finalu bio bolji od Saše Markovića 6:0, 6:2. Komazec je u polufinalu savladao Marka Miščevića 7:5, 7:5, dok je Marković pobedio Marka Miletićkog 6:3, 6:4.

Obradovićeva slavila na domaćem terenu

Datum objave: 21.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda u konkurenciji do 14 godina, devojčice - treća kategorija, održano je na terenima Teniske akademije Tipsarević.

Pobedničko postolje osvojila je članica kluba domaćina Andrea Obradović koja je u finalu savladala Teodoru Milić 6:3, 6:2. U polufinalu Andrea je bila bokja od Mirjane Jovanović 6:1, 6:1, dok je Milićeva savladala Nevenu Janošević 6:2, 6:2.

Aleksandra i Milan pokorili Čačak

Otvoreno prvenstvo Čačka u konkurenciji do 12 godina, prva kategorija za devojčice i dečake održano je na terenima TK Sloboda.

U konkurenciji devojčica trijumfovala je Aleksandra Joković koja je u finalu savladala klupsku koleginicu iz TK Sloboda Anastasiju Nikolić 6:2, 6:0. U polufinalu Jokovićeva je bila bolja od takođe klupske koleginice Milice Milošević 6:1, 6:1, dok je Nikolićeva pobedila Anastasiju Arsić (TK Dril) 6:2, 2:6, 6:2. Tri uzdanice TK Sloboda u konkurenciji do 12 godina (devojčice) - Joković, Nikolić i Milošević predstavljaće ovaj klub i na Letnjem ekipnom prvenstvu Srbije.

Kod dečaka šampionski trofej osvojio je Milan Cvetković koji je u finalu pobedio Lazara Virijevića 7:6(0), 6:0. U polufinalu Milan je savladao Nemanju Mandića 6:3, 7:6(7), dok je Lazar bio bolji od Simeona Stankovića 6:2, 6:3.

Kristina i Aleksandar osvojio OP Beograda - narandžasti nivo

Na terenima  TK Classics u Beogradu održan je turnir u konkurenciji devojčica i dečaka do 10 godina - narandžasti nivo.

Na glavnom turniru kod devojčica  trijumfovala je Kristina Milošević  koja je u finalu savladala Ivonu Đorđević  4:1. U polufinalu Kristina je savladala Tijanu Vujadinović 4:0, dok je Ivona pobedila Sabrinu Jotić 4:3.

Glavni turnir u konkurenciji dečaka osvojio je Aleksandar Knežević  koji je u finalu bio bolji od Stefana Varge  4:0. Knežević u polufinalu je bez izgubljenog gema pobedio Nikolu Lazića 4:0, dok je Varga prepustio dva gema Mihajlu Antiću za konačnih 4:2.
 Utešni turnir kod devojčica je osvojila Iva Veljić koja je u finalu pobedila Isidoru Sudarev 4:1, dok je jedina polufinalistkinja bila Višnja Šašić.
Utešni turnir kod dečaka osvojio je Stefan Nikolić  koji je u finalu pobedio Ivana Markovića  4:2, dok su polufinalisti bili Boris Beloica i Andrija Dragićević.

Održan Mišin memorijal u Beogradu

Datum objave: 20.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Olimp u Beogradu održan je Mišin memorijal u konkurenciji do 12 godina, prva kategorija, devojčice i dečaci.

U ženskoj konkurenciji trijumfovala je Teodora Milić koja je u finalu savladala Miu Ristić 6:2, 6:1. U polufinalu Milićeva je bila bolja od Milice Popovski 6:1, 6:0, dok je Ristićeva pobedila Taru Mihaljević 6:1, 6:1.

Kod dečaka šampionski pehar osvojio je Todor Vukomanović pobedivši u finalu Andriju Zagorca 6:3, 6:1. U polufinalu Todor je bio bolji od Lazara Virijevića 6:0, 6:1, dok je Andrija savladao Sašu Markovića 7:6(5), 6:3.

U konkurenciji muških dublova na tron su se popeli Andrej Komnenić i Lazar Virijević koji su u finalu salvadali Aleksu Stankovića i Mila Cvetkovića 6:1, 6:3.

Gažin Winner

Datum objave: 18.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Winner u Beogradu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 18 godina za juniore.

Trofej namenjen šampionu otišao je u ruke Stefana Gaže koji je u finalu bio bolji od Andrije Pavlovića 1:6, 6:3, 6:3. U polufinalu Stefan je savladao Ninoslava Jocića 6:2, 4:6, 6:2, dok je Andrija pobedio Luku Malobabića 6:2, 6:2.

Mina i Luka šampioni u Šapcu

Datum objave: 15.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Sunrise u Šapcu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 18 godina, prva kategorija, juniorke i juniori.

Kod juniorki trijumfovala je Mina Obradović koja je u finalu savladala Tinu Vlajić 6:1, 6:1. U polufinalu Mina je pobedila Anu Platišu 4:6, 6:3, 6:3, dok je Tina bila bolja od Mirjane Ragastovac 4:6, 6:2, 6:4.

Šampionski pehar namenjen najboljem junioru osvojio je Luka Polovina pobedivši Nemanju Tošića 6:1, 7:6(3). U polufinalu Luka je bio bolji od Borisa Stojanovića 6:2, 6:2, dok je Nemanja savladao Mihajla Drobnjakovića 4:6, 6:4, 6:4.

Sara najbolja u Zaječaru

Otvoreno prvenstvo Zaječara održano je na terenima TK As Timok u konkurenciji do 14 godina za devojčice, druga kategorija.

Pehar namenjen najboljoj teniserki ovog turnira otišao je u ruke Sare Milosavljević koja je u finalu pobedila Nevenu Janošević 6:3, 3:6, 6:4. U polufinalu Sara je bila bolja od Irine Jankov 6:1, 6:0, dok je Nevena savladala Jelenu Trandafirović 6:2, 6:1.

Darija i Uroš osvojili OP Niša do 16 godina

Na terenima TK TAŽ u Nišu održano je Otvoreno prvenstvo u konkurenciji do 16 godina, prva kategorija, devojčice i dečaci.

U ženskoj konurenciji trijimfovala je Darija Mladenović koja je u finalu savladala Anđelu Petrović 7:6(4), 7:6(6). U polufinalu Darija je bila bolja od Mine Milosavljević 6:0, 6:2, dok je Anđela pobedila Nataliju Nikolić 6:1, 6:2.

Kod dečaka naslov šampiona poneo je Uroš Arsić koji je u finalu pobedio Mateju Ćurića 3:6, 6:1, 6:2. U polufinalu Uroš je bio bolji od Stefana Malbaše 6:1, 6:1, dok je Mateja slavio protiv Petra Beloševića 6:2, 6:3.

TK Privilege bio domaćin OP Beograda do 18 za juniorke

Datum objave: 14.08.2017. // Kategorija: Domaća scena

Otvoreno prvenstvo Beograda za juniorke u konkurenciji do 18 godina, druga kategorija, održano je na terenima TK Privilege.

Naslov šampiona ponela je Jasmin Gaui koja je u finalu savladala Mariju Leko 6:1, 6:1. U polufinalu Jasmin je bila bolja od Ane Ogrizović 6:1, 6:4, dok je Marija posle velike borbe pobedila Anđelu Todorović 5:7, 6:3, 6:2.