Arhiva vesti - Kategorija: Domaća scena

Ćertićev trijumf u Ušću

Datum objave: 12.02.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Ušće održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji do 14 godina za dečake, druga kategorija.

Šampionski pehar osvojio je Petar Ćertić koji je u finalu pobedio Andreja Komnenića 6:4, 7:6(3). U polufinalu Petar je savladao Mihajla Stanojevića 3:6, 6:4, 6:1, dok je Andrej bio bolji od Miloša Mikovića 6:4, 6:4.

Eskiću OP Beograda (do 18) na terenima TA "Tipsarević"

Na terenima TA "Tipsarević" održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji do 18 godina, prva kategorija za juniore.

Naslov šampiona poneo je Relja Eskić koji je u finalu savladao Veljka Krstića 6:0, 6:0. U polufinalu Relja je savladao Aleksu Gajića 4:6, 6:4, 6:3, dok je Veljko bio bolji od Luke Kalenića 6:3, 6:1.

Stojanovićeva osvojila pehar u Haronu

Na terenima TK Haron održano je Prvenstvo Bepgrada u konkurenciji do 14 godina za devojčice, druga kategorija.

Pobedničko postolje osvojila je Leontina Stojanović koja je u finalu pobedila Simonu Deletić 6:1, 6:2. U polufinalu Leontina je bila bolja od Anastasije Arsić 6:0, 6:2, dok je Simona savladala Andreu Nou Galin 6:2, 6:1.

Topiću zeleni nivo na terenima TK Privilege

Prvenstvo Beograda u konkurenciji do 10 godina, zeleni nivo za dečake, održano je na terenima TK Privilege.

Pobednički pehar osvojio je Mihailo Topić koji je u finalu bio bolji od Andreja Markovića 4:0, 4:0. U polufinalu Mihailo je pobedio Krstu Krivokapića 4:0, 4:0, dok je Andrej savladao Stefana Markova 4:2, 4:2.

Utešni turnir je osvojio Nikola Lazić pobedivši u finalu imenjaka Nikolu Micića 4:1, 4:1.

Katarina i Jovan osvojili Prvenstvo Vojvodine (druga kategorija) do 12

Datum objave: 11.02.2019. // Kategorija: Domaća scena

Na terenima TK Mladost u Pančevu održano je Prvenstvo Vojvodine u konkurenciji do 12 godina za devojčice i dečake, druga kategorija.

Kod devojčica pobedu je odnela Katarina Milošević koja je u finalu pobedila Dunju Kulpinac 6:3, 6:3. U polufinalu Katarina je bila bolja od Petre Konjikušić 6:0, 6:1, dok je Dunji meč kod rezultata 4:6 predala Teodora Kostović.

U konkurenciji dečaka trijumfovao je Jovan Bjelobrk koji je u finalu pobedio Aleksu Mirkovića 6:2, 6:4. U polufinalu Jovan je savladao Matiju Brajkova 6:4, 6:3, dok je Aleksa bio bolji od Dušana Bazdara 6:2, 6:1.

Mitevskoj zeleni nivo na Drilu

Na terenima TK Dril u Beogradu održan je turnir u konkurenciji devojčica do 10 godina, zeleni nivo.

Pobednički pehar osvojila je Sara Mitevska koja je u finalu pobedila Helenu Korać 4:2, 2:4, 7:4. U polufinalu Sara je bila bolja od Anastasije Čolović 5:3, 4:1, dok je Helena savladala Martinu Del Bianco 4:1, 5:3.

Mladenovićeva osvojila I kategoriju u TAŽ-u

Na terenima Teniske Akademije "Živković" u Nišu održano je OP Niša do 18 godina, prve kategorija za juniorke.

Na pobedničko postolje stala je Darija Mladenović koja je u finalu pobedila Natiju Nikolić 0:6, 6:3, 6:1. U polufinalu Darija je savladala Ivu Šepu 4:6, 6:1, 6:3, dok je Natija pobedila Doroteu Milosavljević 6:2, 5:7, 6:3.

Maša pokorila Ušće

Na terenima TK Ušće održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji devojčica do 12 godina, druga kategorija.

Pobednički pehar osvojila je Maša Tanasković koja je u finalu savladala Ivu Veljić 6:2, 1:6, 6:3. U polufinalu Maša je pobedila Miu Smiljanić 6:4, 6:3, dok je Iva bila bolja od Gale Ilić 6:4, 6:1.

Mandić najbolji do 12 (TK Privilege)

Na terenima TK Privilege održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji dečaka do 12 godina, druga kategorija.

Pobednički pehar osvojio je Miloš Mandić koji je u finalu bio bolji od Alekse Oparnice 6:0, 6:4. U polufinalu Miloš je savladao Andreja Radojkovića 6:1, 6:2, dok je Aleksa pobedio Stefana Rajičića 6:3, 7:6(5).

Gajiću trofej u OTK Beograd

Na terenima OTK Beograd održano je Prvenstvo Beograda u konkurenciji do 16 godina za dečake, druga kategorija.

Pobednički trofej osvojio je Aleksa Gajić koji je u finalu savladao Muhameda Ademovića 7:5, 6:2. U polufinali Aleksa je pobedio Vanju Vojinovića 6:0, 4:6, 6:4, dok je Ademović bio bolji od Stefana Vedovelija 6:1, 6:1.