Besplatna škola tenisa u Merkatoru (27. i 28. januar 2018)

Datum objave: 22.01.2018. // Kategorija: Domaća scena
Teniski savez Beograda u 2018. godinu ušao je organizacijom javnih i besplatnih škola tenisa za decu, uzrasta od četiri do deset godina.
Nakon izuetno uspešne akcije „mini tenis škole“ za mališane održane u atrijumu tržnog centra „Big Fashion“ na Karaburmi (20. i 21. januara), sledi novo druženje sa najmlađima, ovaj put na Novom Beogradu.
Vikend koji je pred nama doneće školu tenisa za sve posetioce (decu) u tržnom centru Merkator (27. i 28. januar od 10 do 19 časova).
Najmlađi posetioci u Merkatoru imaće priliku da kroz igru i druženje, uz pomoć stručnih trenera i nauče osnovna pravila tenisa.
Teniski savez Beograda ovim nastavlja tradiciju u organizaciji besplatnih škola tenisa širom prestonice, sve u cilju izgradnje pozitivnog sportskog duha, popularizacije sportskih vrednosti, zdravog načina života i razvoja mladih, kao i razvoja tenisa u Srbiji.